ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم ‌درآمد روستایی
ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم ‌درآمد روستایی

صنعت حمل و نقل آنلاین: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسن ظفری مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان آمار عملکرد آن بنیاد را در طرح احداث ۲۰۰۰ واحدمسکن اقشار محروم روستایی اعلام کرد و گفت: احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد و محروم بر اساس تفاهم‌نامه سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و استانداری […]

صنعت حمل و نقل آنلاین: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسن ظفری مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان آمار عملکرد آن بنیاد را در طرح احداث ۲۰۰۰ واحدمسکن اقشار محروم روستایی اعلام کرد و گفت: احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد و محروم بر اساس تفاهم‌نامه سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و استانداری همدان برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن همدان با اشاره به اینکه نفر تاکنون ۲۰۱۳ نفر تشکیل پرونده داده‌اند از صدور ۱۳۱۸ پروانه ساختمانی برای مسکن محرومان استان خبر داد.

ظفری از معرفی ۱۶۷۵ نفر به بانک های عامل برای دریافت تسهیلان خبر داد و افزود: بانک های عامل تاکنون با ۵۹۵ مالک برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کردند.

وی روند احداث مسکن محرومان در استان را بدین شرح توضیح داد: پی‌کنی۶۱۴، فونداسیون ۳۸۷، اسکلت ۲۵۶، سقف ۱۲۷واحد، سفت کاری ۱۱۹واحد، نازک کاری واحد تا کنون انجام شده است.

ظفری اضافه کرد که مجموع بلاعوض پرداختی را تاکنون ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برشمرد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی