ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم ‌درآمد روستایی

صنعت حمل و نقل آنلاین: به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حسن ظفری مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان آمار عملکرد آن بنیاد را در طرح احداث ۲۰۰۰ واحدمسکن اقشار محروم روستایی اعلام کرد و گفت: احداث ۲۰۰۰ واحد مسکونی اقشار کم‌درآمد و محروم بر اساس تفاهم‌نامه سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن و استانداری همدان برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن همدان با اشاره به اینکه نفر تاکنون ۲۰۱۳ نفر تشکیل پرونده داده‌اند از صدور ۱۳۱۸ پروانه ساختمانی برای مسکن محرومان استان خبر داد.

ظفری از معرفی ۱۶۷۵ نفر به بانک های عامل برای دریافت تسهیلان خبر داد و افزود: بانک های عامل تاکنون با ۵۹۵ مالک برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کردند.

وی روند احداث مسکن محرومان در استان را بدین شرح توضیح داد: پی‌کنی۶۱۴، فونداسیون ۳۸۷، اسکلت ۲۵۶، سقف ۱۲۷واحد، سفت کاری ۱۱۹واحد، نازک کاری واحد تا کنون انجام شده است.

ظفری اضافه کرد که مجموع بلاعوض پرداختی را تاکنون ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برشمرد.

ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای اقشار کم ‌درآمد روستایی

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر