الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز خبرنگار گروه رسانه‌ای ترابر " صنعت حمل و نقل آنلاین- ماهنامه صنعت حمل و نقل- ماهنامه سفر و Explore Iran "

حمل بار و اثاثیه از طریق باربری معتبر

صنعت حمل و نقل آنلاین: حمل بار یکی از کارهای پر استرس و پرزحمتیست که معمولاً افراد ترجیح می دهند به صورت شخصی انجام ندهند و از خدمات شرکت های باربری کمک بگیرند. باربری های شهرهای بزرگی مانند تهران علاوه بر حمل و جابجایی بار، خدمات بسیاری ارائه می دهند که مهمترین آنها بسته بندی اثاثیه و ارائه لوازم مربوطه می باشد. بسته بندی اصولی اثاثیه نیاز به در اختیار داشتن لوازمی مانند کارتن های مخصوص اسباب کشی، استرچ رپ، فوم و پلاستیک حبابدار، چسب قوی و برچسب دارد که یک شرکت باربری خوب می تواند تمام این لوازم را در اخیار شما قرار دهد. همچنین در صورتی که قصد داشته باشید از خدمات بسته بندی شرکت های باربری تهران استفاده کنید، علاوه بر اینکه سلامت لوازم خود را تضمین خواهید کرد، به دلیل مهارت تکنسین و بسته بندی صحیح، سرعت اسباب کشی بسیار افزایش می یابد.

 

 

خودروهای باربری نیز بخش مهمی از پروسه اسباب کشی هستند که حتی در صورت بسته بندی شخصی لوازم، افراد از این خدمت اتوبارها استفاده می کنند. شرکت های باربری تهران انواع خودروهای حمل بار را نیز در اختیار دارند تا مشتریانی که لوازم بسیار کمی دارند از خدمات نیسان یا وانت بار و افراد با اثاثیه بسیار زیاد از خاور و تریلی استفاده کنند. خودروهای سرپوشیده و روباز نیز دو گزینه متفاوت قابل ارائه توسط باربری های معتبر هستند که با توجه به مسافت، نوع لوازم قابل حمل و فصل جابجایی می توانید آنها را انتخاب کنید.

 

انتخاب شرکت باربری معتبر

انتخاب یک شرکت باربری معتبر نقش اصلی در اسباب کشی را ایفا می کند که می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و شرایط آرامش خاطر را برایتان فراهم کند. معیارهایی وجود دارند که نشانگر اعتبار و مهارت باربری هستند و بخشی از آنها از ضروریات یک باربری معتبر و بخشی از آنها مزیت های یک باربری خوب می باشد. مهمترین معیارها برای انتخاب یک شرکت باربری معتبر داشتن مجوز معتبر از اتحادیه باربری، در اختیار داشتن کارگران و پرسنل حرفه ای و باتجربه، داشتن انوع خودروها و رانندگان مسلط، ارائه لوازم مورد نیاز بسته بندی و حمل بار، دریافت هزینه های مناسب و طبق تعرفه و ارائه بارنامه و بیمه نامه هستند. کارگران حرفه ای و باتجربه اتوبار می توانند با بسته بندی صحیح و حمل درست لوازم از رسیدن آسیب به آنها جلوگیری کنند و دریافت بیمه نامه باربری تضمینی برای جبران خسارت های احتمالی در طول مراحل بسته بندی و باربری می باشد.

در کلان شهرهایی مانند تهران که مسافت جهات مختلف با هم زیاد بوده و خیابانها شلوغ هستند، اینکه تنها یک یا دو شعبه از یک باربری وجود داشته باشد مشکلاتی نظیر تاخیر در عملکرد و کمبود نیرو را به همراه دارد. هر بخش از شهر تهران شرایط خاصی از قبیل تراکم جمعیتی، ساعات پیک خاص ترافیک، ممنوعیت تردد و دسترسی به بزرگراه ها را دارد و به عنوان مثال خدمات درخواستی ساکنین منطقه غرب نسبت به شرق تهران تفاوت دارد که باعث می شود باربری غرب تهران خدمات ویژه مورد تقاضای شهروندان این محلات را ارائه کند. وجود شعبات مختلف باربری در مناطق مختلف شهر می تواند دسترسی به خدمات را سریعتر و راحت تر کند و رضایت مردم را با ارائه خدمات درخواستی بر اساس تجربیات خود بدست آورد.

 

حمل بار و اثاثیه از طریق باربری معتبر

سخت ترین بخش اسباب کشی و جابجایی بخش حمل بار می باشد که در بیشتر مواقع امکان انجام آن به صورت شخصی وجود ندارد و نیاز به کارگران حرفه ای و آموزش دیده دارد. افراد بسیاری با فکر اینکه می توانند به تنهایی از پس حمل بار بربیایند یا برای کاهش هزینه ها، به اثاثیه یا خودشان آسیب می رسانند که در نهایت منجر صرف هزینه بسیار بیشتر برای جبران ضررها می باشد. همانطور که گفته شد یکی از ویژگی های یک باربری معتبر در اختیار داشتن کارگران ماهر و باتجربه می باشد که علاوه بر توانایی جسمی بالا با نحوه صحیح حمل هر وسیله آشنایی دارند. کارگران متخصص در امور باربری علاوه بر تسلط بر نحوه حمل بار، بر بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت نیز تسلط دارند و در صورتی که از این خدمت شرکت اتوبار استفاه کنید سلامت لوازم خود را تضمین خواهید کرد.

علاوه بر کارگران، رانندگان خودروهای باربری نیز نقش به سزایی در حمل بار دارند. اولین بخش تاثیر رانندگان در حمل بار در زمان چیدن بارها در خودرو می باشد که باید به قدری در اینکار تجربه داشته باشند تا با برآورد میزان اثاثیه آنها را به درستی در خوردو جا دهند. همچنین نحوه چیدن این اثاثیه باید به گونه ای باشد که لوازم سنگین در زیر و وسایل سبک تر رو قرار گیرند تا در طول مسیر صدمه ای به آنها وارد نشود. دومین نکته نحوه رانندگی برای حمل بار و اثاثیه می باشد، آشنایی راننده با مسیر و رانندگی ایمن و با سرعت مناسب باعث می شود لوازم در حین حمل بار سالم بمانند و در زمان مقرر به مقصد تحویل داده شوند؛ اهمیت راننده حمل بار در مسیرهای طولانی به خصوص حمل بار به شهرستان بیشتر مشخص خواهد شد. با حمل بار و اثاثیه از طریق باربری معتبر خیالتان از بابت مهارت و تجربه کارگران و رانندگان راحت بوده و لوازم خود را سالم و به موقع جابجا خواهید کرد.

در زمان انتخاب یک باربری معتبر عوامل زیادی تاثیرگذارند که تمامی آنها به یک اسباب کشی آسان و حمل بار با هزینه مناسب ختم می شوند. با در نظر گرفتن فاکتورهای ذکر شده و بررسی های دقیق دریافتیم که باربری تیک بار از بهترین شرکت های باربری تهران است که با سابقه ای طولانی در ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه در تهران و به شهرستان، پرسنل و کارگران با تجربه و حرفه ای را در اختیار دارد. حمل بار و اثاثیه از طریق باربری معتبر تیک بار مزایای بسیاری را به همراه دارد از جمله جلوگیری از هرگونه آسیب و ضرر مالی و جانی، بسته بندی صحیح و سریع اثاثیه، انجام به موقع حمل بار و آسودگی خاطر در تمام مراحل. برای دریافت مشاوره و برآورد هزینه دقیق می توانید با پرسنل تیک بار در ارتباط باشید، امکان دریافت مشاوره تلفنی یا اینترنتی از روش های زیر وجود دارد:

شماره های تماس: 02188875794 – 02188101539

وب سایت باربری تیک بار: www.tikbar.com

حمل بار و اثاثیه از طریق باربری معتبر

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ