الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی خبرنگار حوزه حمل و نقل است.

تمایل کشورهای حاضر در فیتور 2023 برای تبادل گردشگر با ایران

صنعت حمل و نقل آنلاین: مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: شرکت ها و آژانس های خارجی حاضر در نمایشگاه گردشگری فیتور امسال، مشتاق و علاقه مند به انجام مذاکره، امضاء تفاهم نامه و قرارداد برای تبادل توریست با ایران هستند.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، محمدحسین صوفی در حاشیه برپایی غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور در مادرید اسپانیا با بیان این که گردشگری موجب تقویت روابط ملت ها، تبادل فرهنگی، شناخت بیشتر مردم کشورها از فرهنگ و تمدن و آئین دیگر مردم دنیا می شود، گفت: خوشبختانه چهل و سومین نمایشگاه گردشگری فیتور امسال برای ایران فرصت مغتنمی بود.

مسئول پاویون جمهوری اسلامی ایران در فیتور، افزود: در شرایطی که همه دشمنان ایران، دشمنان مردم و کشور به دنبال ایران گریزی و ایجاد ایران هراسی بودند، غرفه ایران به دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با حضور متعهدانه دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی در فیتور 2023 برپا شد.

او در خصوص میزان استقبال از حضور نمایندگان ایران در این رویداد بین المللی، اظهار داشت: استقبال از غرفه ایران موجب شد تا حتی در روز پایانی نیز شاهد حضور مردم و بازدیدکنندگان از کشورهای مختلف و همچنین شرکت ها و آژانس های سراسر دنیا که مشتاق و علاقه مند به انجام مذاکره، امضاء تفاهم نامه و قرارداد برای تبادل توریست با ایران هستند، در غرفه ایران باشیم.

صوفی ادامه داد: این دوره از نمایشگاه فیتور فرصت خوبی فراهم آورد که کنشگران، فعالان و دست اندرکاران صنعت گردشگری کشورمان بتوانند، ضمن معرفی ظرفیت های گردشگری، سرمایه گذاری و همچنین فرهنگ و تمدن، آئین و تاریخ باشکوه ایران، برای ارائه تصویر درست از امنیت و شرایط حقیقی کشور اقدام کنند.

 

بخوانید:

حضور قدرتمند ایران در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا ۲۰۲۳

با رویکرد حرفه‌ای در نمایشگاه گردشگری تهران حضور‌ یافتند

حذف قوانین زاید در سرمایه گذاری

 

او در پایان تصریح کرد: به لطف خداوند متعال، امسال هم غرفه ایران با قدرت و با شکوه برگزار شد و توانستیم به اهداف پیش بینی شده برسیم و در کنار آن با اهداف شوم گروه هایی که به دنبال ایجاد ایران هراسی و خدشه دار کردن تصویر کشورمان در اذهان جهانی هستند، مقابله کنیم.

مطالب رپورتاژ

در اولین روز نمایشگاه ریلی

صنعت حمل و نقل آنلاین: دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن

ترک‌ها به صادرات می‌اندیشند

صنعت حمل و نقل آنلاین:  ترکیه برای هر مورد از اقلام تولیدی، معدنی، غذائی، کشاورزی اهداف تعیین شده‌ای دارد. در هر استان برای هر موضوع کالایی