تخفیف رجا به متولدان دهه فجر
تخفیف رجا به متولدان دهه فجر
  صنعت حمل و نقل آنلاین: شركت حمل و نقل ريلي رجا در آستانه‌ آغاز چهل‌ و سومین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، طرح تسهيلات ويژه سفر خود را براي متولدان اين ايام با عنوان «رهپويان فجر1400» اجرا مي‌كند.

  صنعت حمل و نقل آنلاین: شرکت حمل و نقل ریلی رجا در آستانه‌ آغاز چهل‌ و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طرح تسهیلات ویژه سفر خود را برای متولدان این ایام با عنوان «رهپویان فجر۱۴۰۰» اجرا می‌کند.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت رجا، معاون اجرایی این شرکت با اعلام این خبر گفت: رجا به عنوان بزرگ‌ترین شرکت حمل‌و نقل مسافری ریلی کشور و پیشرو در ارائه‌ خدمات نوین، در راستای بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر، در بازه زمانی ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه سال جاری، تسهیلات سفر را برای متولدان این دهه در نظر گرفته است.

رضا عصاری افزود: در قالب این طرح، ۲۵ درصد تخفیف برای متولدان ۱۲ الی ۲۲ بهمن سال۱۳۵۷و ۲۰ درصد تخفیف برای متولدان ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه سال‌های پس از ۱۳۵۷ که قصد سفر در بازه حرکتی ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری مصادف با ایام پیروزی انقلاب اسلامی را دارند، ارائه می‌شود.

رضا عصاری تأکید کرد: اعمال این تخفیفات در صورتی‌که متقاضیان از طریق وب‌سایت رجا اقدام به تهیه بلیت کنند (به شرط وجود ظرفیت فروش در سامانه آنلاین)، بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودکار و  بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود.

معاون اجرایی شرکت رجا در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این شرکت اقدامات متعددی را با شعار “سفر هوشمند (سفر+سلامت)” اعم از: کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفونی قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها، عدم فروش بلیت به بیماران کرونایی و … اجرا می‌کند.

  • منبع خبر : صنعت حمل و نقل آنلاین