الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی خبرنگار حوزه حمل و نقل است.

تخفيف رجا به متولدان دهه فجر

  صنعت حمل و نقل آنلاین: شركت حمل و نقل ريلي رجا در آستانه‌ آغاز چهل‌ و سومین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، طرح تسهيلات ويژه سفر خود را براي متولدان اين ايام با عنوان «رهپويان فجر1400» اجرا مي‌كند.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت رجا، معاون اجرايي این شركت با اعلام اين خبر گفت: رجا به عنوان بزرگ‌ترين شركت حمل‌و نقل مسافري ريلي كشور و پيشرو در ارائه‌ خدمات نوين، در راستاي بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر، در بازه زماني 12 الی 22 بهمن ماه سال جاري، تسهيلات سفر را براي متولدان این دهه در نظر گرفته است.

رضا عصاري افزود: در قالب اين طرح، 25 درصد تخفیف براي متولدان 12 الي 22 بهمن سال1357و 20 درصد تخفیف براي متولدان 12 الي 22 بهمن ماه سال‌هاي پس از 1357 كه قصد سفر در بازه حركتي 12 تا 22 بهمن ماه سال جاري مصادف با ایام پیروزی انقلاب اسلامی را دارند، ارائه مي‌شود.

رضا عصاری تأکید کرد: اعمال این تخفیفات در صورتی‌که متقاضیان از طریق وب‌سایت رجا اقدام به تهیه بلیت کنند (به شرط وجود ظرفيت فروش در سامانه آنلاين)، بدون نیاز به هیچ گونه مراحل اداری در فرآیند خرید بلیت، به صورت خودكار و  بدون محدودیت مسیر انجام می‌شود.

معاون اجرایی شرکت رجا در خصوص اجراي پروتكل‌هاي بهداشتي در قطارهاي رجا یادآور شد: با شيوع ويروس كرونا در كشور، اين شركت اقدامات متعددي را با شعار “سفر هوشمند (سفر+سلامت)” اعم از: كنترل وضعيت سلامتي و بهداشت مأموران قبل از اعزام، ضدعفوني قطارها در مبدأ و طول سفر، استفاده از ظروف يكبار مصرف پذيرايي، رعايت فاصله‌گذاري اجتماعي در قطارها، جانمايي و تعبيه مواد ضدعفوني كننده در قطارها، عدم فروش بليت به بيماران كرونايي و … اجرا می‌کند.

مطالب رپورتاژ

در اولین روز نمایشگاه ریلی

صنعت حمل و نقل آنلاین: دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن

ترک‌ها به صادرات می‌اندیشند

صنعت حمل و نقل آنلاین:  ترکیه برای هر مورد از اقلام تولیدی، معدنی، غذائی، کشاورزی اهداف تعیین شده‌ای دارد. در هر استان برای هر موضوع کالایی