پروازهای ارزان‌قیمت ترکیش با برند آنادلوجت از ۲۶ دی ماه
پروازهای ارزان‌قیمت ترکیش با برند آنادلوجت از ۲۶ دی ماه
برند تجاری جدید هواپیمایی ترکیش با نام آنادلو AnadoluJet از ۲۶ دی ماه پروازهای ارزان قیمت خود را بین تهران و استانبول و از انجا به ۱۰ مقصد بین المللی را از سر می‌گیرد. این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از شرکت های اقماری ترکیش پروازهای جدید از ایران به مقصد استانبول را انجام می دهد.

برند تجاری جدید هواپیمایی ترکیش با نام آنادلو AnadoluJet از ۲۷ دی ماه پروازهای ارزان قیمت خود را بین تهران و استانبول و از انجا به ۱۰ مقصد بین المللی از سرمی‌گیرد. این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از شرکت های اقماری ترکیش پروازهای جدید از شهرهای ایران به مقصد استانبول را انجام می دهد.

آنادولوجت به ۱۰  مسیر بین‌المللی از جمله شهرهای آلمان، انگلستان، اتریش، فرانسه، هلند و بلژیک و ۱۹ مقصد در کشور ترکیه پرواز دارد.

شرکت انادولوجت از ۲۶ دی ماه پروازهای خود را در بازار هوایی ایران آغاز می کند.

مطالب مرتبط:
افزایش پروازهای هفتگی هواپیمایی ترکیش از ۴ آبان

روزانه فقط دو پرواز توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکیه

 

از آبان ماه سال جاری ۱۲ پرواز هفتگی ترکیش ایرلاین به تهران دوباره برقرار شده بود که هم اکنون این تعداد  به ۲۰ پرواز هفتگی افزایش یافته است. از این تعداد پنج پرواز را شرکت هواپیمایی آنادلوجت برعهده دارد که یکی از برندهای تجاری هواپیمایی ترکیش به شمار می رود.

آنادلوجت یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت است که قیمت بلیت أن ارزان تر بوده و از تهران به مقصد فرودگاه سبیها در استانبول و از  آنجا پرواز دارد.

دو پرواز هفتگی از تبریز به استانبول نیز به ۴ پرواز هفتگی افزایش یافته است. پروازهای اصفهان و مشهد به استانبول نیز که معلق شده بود هفتگی دو پرواز به استانبول مجدد برقرار شده است. 

  • نویسنده : صنعت حمل و نقل آنلاین
  • منبع خبر : صنعت حمل و نقل آنلاین