نجات ۳۵۹ دریانورد مضطر در گستره آبی هرمزگان

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در راستای افزایش ایمنی دریانوردی طی 9 ماهه امسال ۳۵۹ نفردریانورد مضطر در آب‌های استان نجات یافته‌اند.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین: “اسماعیل مکی‌زاده” افزود: با عنایت به الزامات ملی و بین المللی جستجو و نجات دریایی و اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش ایمنی دریانوردی و بکارگیری شناورهای تخصصی جستجو و نجات دریایی ۳۵۹ نفر افراد مضطر از ابتدای امسال نجات یافته اند.

وی ادامه داد: در این مدت ۱۱۷ عملیات جستجو و نجات دریایی مدیریت و انجام شده که ۷۴ مورد از آن مربوط به ارائه خدمات پزشکی در گستره آبی استان بوده واین امر  عمده عملیات جستجو و نجات دریایی را به خود اختصاص داده است.

 

ایجاد پایانه لجستیکی و پشتیبانی در بنادر غرب هرمزگان

 

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز و استقبال مسافران از جاذبه‌های دریایی این استان بر لزوم توجه بیشتر به رعایت الزامات ایمنی توسط خدمه  شناورها و مسافران تاکید کرد.

مکی‌زاده خاطرنشان کرد: با بکارگیری و اجرای طرح‌های عملیاتی و اقدامات موثر تلاش شده تا سوانح دریایی به رغم افزایش سفرهای دریایی تجاری، صیادی و تفریحی کاهش یابد .

شایان ذکر است به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، مرکز جستجو ونجات دریایی استان هرمزگان با برخورداری از ۸ فروند شناور ناجی و ۳۶ ایستگاه همیار ناجی (دریانوردان بومی صیادی و تجاری منطقه )در دو هزار و ۲۰۰ کیلومتر گستره دریایی به امر جستجو و نجات مبادرت دارند.

نجات ۳۵۹ دریانورد مضطر در گستره آبی هرمزگان

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر