زنجیره ارزش قهوه فراتلی میلانو در بازار ایران

صنعت حمل و نقل آنلاین: قهوه فراتلی میلانو به بازار ایران وارد شد و در اولین رویداد بین المللی رویکردهای دانش بنیان در صنعت قهوه ایران در تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، همکاری های علمی و تخصصی مشترک بین ایران و ایتالیا در تقویت رویکرد دانش محور برای توسعه محصولات و ماشین آلات صنعت قهوه و ماشین آلات مرتبط وارد فاز تازه ای شد.

محمد نظیفی فرد، دبیر علمی همایش و عضو هیات مدیره شرکت پرگاس تیراژه در این رویداد گفت: بخش خصوصی ایران در صدد تقویت ارتباطات اقتصادی کشورهای ایران و ایتالیا در حوزه راهبردی صنایع غذایی با رویکرد دانش محور و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل کشور در تولید محصولات و ماشین آلات صنعت قهوه، مرتبط با سرمایه گذاری هدفمند بخش خصوصی است.

وی در خصوص برگزاری این نشست مشترک افزود: با مذاکرات صورت گرفته با برند ” قهوه فراتلی میلانو”، ایران در آینده نزدیک به مرکز تولید و عرضه محصولات و ماشین آلات و همچنین هاب آموزشی تخصصی قهوه در خاورمیانه تبدیل می شود. بر این اساس، نماینده ایرانی این برند، علاوه بر طراحی مدل به روز و کارآمد بر مبنای شرایط جدید اقتصادی جهان برای عرضه محصولات، تجهیزات و خدمات فنی به کشورهای منطقه، فرآیند بومی سازی، جذب و پیاده سازی ساخت انواع تجهیزات و ماشین آلات را در کشور با هدف تحقق اشتغال آفرینی و تولید داخلی و بهره گیری از نیروی متخصص جوان به جد  دنبال می نماید.

گفتنی است، نماینده ایرانی “قهوه فراتلی میلانو” در این راستا از انجام مذاکرات علمی و تخصصی  با سایر دست اندرکاران جهت طراحی مدل های مختلف کسب و کار اعم از توسعه برند از طریق فرانچایز، عرضه کیفی ترین محصولات برای تامین همه سلیقه ها، ساخت و تولید بومی و فروش تجهیزات و لوازم مصرفی قهوه در ابعاد خانگی، فروشگاهی و سازمانی با هدف اشتغال‌زایی داخلی و جلوگیری از خروج ارز از کشور و نیز صادرات مجدد به کشورهای منطقه استقبال می کند.با برگزاری رویدادهایی از این دست و حضور برندهای سابقه دار همچون “میلانو فراتلی” در بستر برد- برد، فضای مرتبط با این صنعت از پویایی و رقابت افزونتری برخوردار می گردد و انتظار می رود در نهایت طیف وسیعی از جامعه کشور  که در سالهای اخیر از سایر نوشیدنی ها به مصرف قهوه کوچ نموده اند، از محصولی تراز و در حد بالای کیفیت بهره مند گردند.

در این رویداد که در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد، همچنین الساندر‌و میلانو و فابیو کولاسانتی از ایتالیا و عمران بائوج، شهرزاد اسفرجانی، رامین سمیع زاده، شاهرخ کشاورز و آرش آزمون از زوایای گوناگون به طرح مباحث فناورانه، بازارسازی، توجه به مشتری، فضای رفابتی و عرضه خدمات کیفی به مشتریان پرداختند.

زنجیره ارزش قهوه فراتلی میلانو در بازار ایران

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر