رو در رو با محمود احمدی‌نژاد؛ جُستاری در ناکامی دولت‌ها در ایران!
رو در رو با محمود احمدی‌نژاد؛ جُستاری در ناکامی دولت‌ها در ایران!

گفت‌وگو با محمود احمدی‌نژاد را در منزل او انجام دادیم. میدان ۷۲ محله نارمک تهران. او دانش‌آموخته رشته حمل‌ونقل است و ۸ سال در مسند ریاست جمهوری بیش از هر کسی می‌تواند دلایل ناکامی‌های توسعه حمل و نقل کشور را توضیح دهد. گفت‌وگو اما طولانی شد و نزدیک به ۲ ساعت به طول انجامید. اینکه […]

گفت‌وگو با محمود احمدی‌نژاد را در منزل او انجام دادیم. میدان ۷۲ محله نارمک تهران. او دانش‌آموخته رشته حمل‌ونقل است و ۸ سال در مسند ریاست جمهوری بیش از هر کسی می‌تواند دلایل ناکامی‌های توسعه حمل و نقل کشور را توضیح دهد. گفت‌وگو اما طولانی شد و نزدیک به ۲ ساعت به طول انجامید. اینکه چرا تحریم‌هایی که قرار بود کاغذ پاره باشد اما تاثیرات غیرقابل انکاری بر جاگذاشت و همین‌طور هدفمندی‌ یارانه‌ها عدالت اجتماعی را به ارمغان نیاورد و اختلاف طبقاتی و شکاف در دهک‌های اقتصادی همچنان کشور را از مسیر توسعه پایدار دور نگاه داشته است.

گزیده‌ای از دیدگاه‌های محمود احمدی‌نژاد را در گفت‌وگوی اختصاصی با مدیران ماهنامه صنعت حمل‌ونقل و ماهنامه سفر در این ویدیوی کوتاه ببینید.

متن کامل این گفت‌وگو در شماره اسفند ماهنامه صنعت حمل و نقل (۳۸۱) منتشر خواهد شد. این گفت‌وگو حاوی نکات ارزرشمندی برای آن دسته از پژوهشگران و مدیرانی است که تحولات تاریخی ایران را می‌کاوند و سیر تحولات آینده مدیریت کلان کشور را زیر نظر گرفته‌ اند.