راه اندازی خط منظم از خاور دور به بندر چابهار توسط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

صنعت حمل و نقل آنلاین: همزمان با پهلوگیری کشتی کانتینری با ظرفیت ۶۵۰۰ TEU در بندر چابهار، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: با توجه به امکانات موجود، در صورت مناسب بودن حجم ورودی محمولات از بنادر خاور دور به سمت چابهار، آمادگی برای راه اندازی سرویس منظم به این بندر در آینده نزدیک وجود دارد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین ، برای اولین بار در امروز دهم دی ماه ۱۴۰۱ در بندر چابهار، کشتی کانتینری با ظرفیت ۶۵۰۰ TEU  پهلوگیری کرد.
این کشتی پس از طی مراحل ورودی و برنامه‌ریزی در اسکله شهید بهشتی بندر چابهار، تخلیه محمولات وارداتی خود را انجام می‌دهد.

 

بهبود تدریجی سودآوری حمل و نقل کانتینری در سال ۲۰۱۷

اعلام آمادگی انجمن کشتیرانی در راستای توسعه بندر چابهار

بر اساس این گزارش، در وهله اول هدف اصلی از برقراری سرویس مستقیم خاور دور به بندر چابهار، کوتاه نمودن زمان ترانزیت محمولات از خاور دور و دیگر بنادر اروپایی و آفریقایی است.
به نقل از روابط عمومی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شایان ذکر است با توجه به امکانات موجود در بندر چابهار، در صورت مناسب بودن حجم ورودی محمولات از بنادر خاور دور این سرویس به‌طور منظم در آینده برقرار خواهد شد .

 

راه اندازی خط منظم از خاور دور به بندر چابهار توسط کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر