دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد هیچ صفحه ای در فضای مجازی ندارد
دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد هیچ صفحه ای در فضای مجازی ندارد

صنعت حمل و نقل آنلاین: اداره کل روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی انتصاب هرگونه صفحات و کانال های فضای مجازی به دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد را بی اساس دانست. به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بدینوسیله اعلام می دارد اداره کل روابط عمومی و […]

صنعت حمل و نقل آنلاین: اداره کل روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی انتصاب هرگونه صفحات و کانال های فضای مجازی به دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد را بی اساس دانست.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بدینوسیله اعلام می دارد اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیر خانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هیچ صفحه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ندارد و انتصاب صفحات و کانال ها به این دبیرخانه خلاف واقع است.

لازم بذکر است کلیه فعالیت های اطلاع رسانی این دبیرخانه بصورت متمرکز از طریق پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی – فرینا (freena.ir) صورت می گیرد، بدیهی است در صورت شروع فعالیت در شبکه های اجتماعی حساب های کاربری دبیرخانه از همین طریق اطلاع رسانی خواهند شد.