الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز خبرنگار گروه رسانه‌ای ترابر " صنعت حمل و نقل آنلاین- ماهنامه صنعت حمل و نقل- ماهنامه سفر و Explore Iran "

تعطیلی پنج ساعته فرودگاه‌های استان تهران در روز ۱۴ خرداد

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوايي ايران از بسته شدن پنج ساعته فرودگاه‌های پایانه هوایی مهرآباد به مناسبت برگزاری سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) در روز ۱۴ خرداد ماه خبر داد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آلنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ مسعود نیکبخت ضمن اعلام این خبر گفت: با صدور نوتام (اطلاعیه هوانوردی) از ساعت ۸ تا ۱۳روز ۱۴خرداد فرودگاه‌های واقع در استان تهران از جمله فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، فرودگاه مهرآباد، پیام، آزادی، مهرشهر کرج، آبیک، مجموعه آسمان ری و مجموعه سپهر بسته می‌شود.

وی افزود: براساس نوتام (اطلاعیه هوانوردی) بسته شدن این فرودگاه‌ها به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است.

معاون عملیات هوانوردی یادآورشد: از آنجاکه بسته شدن فرودگاه‌ها در نشریه اطلاعات هوانوردی(AIP) گنجانده شده است، شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند.

به گفته وی بر همین اساس با برگزاری جلسات متعدد برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده است.

 

بیشتر بخوانید:

ایمنی مهم‌ترین اولویت شرکت فرودگاه‌ها

دبیر کمیته هوانوردی عمومی شرکت فرودگاه‌ها خبر داد: جزئیات تازه راه‌اندازی‌ ایرتاکسی

 

بر این اساس از کلیه مسافران محترم درخواست می شود بر اساس ساعت درج شده بر روی بلیت خود در ترمینالهای فرودگاه جهت انجام تشریفات سفر حاضر شوند و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با سامانه 199 (مرکز تلفن فرودگاه بین‌المللی مهرآباد) و شماره 096330 فرودگاه بین‌المللي امام خمینی(ره) تماس حاصل نمایند.

 

تعطیلی پنج ساعته فرودگاه‌های استان تهران در روز ۱۴ خرداد

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ