بروز بودن مجموعه مترو باید حفظ شود
بروز بودن مجموعه مترو باید حفظ شود
صنعت حمل و نقل آنلاین: رييس كميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران گفت: مترو یک مجموعه بسیار قوی با مدیریت هوشمندانه و تکنولوژی برتر است و باید به روز بودن و برتری در مجموعه مترو حفظ شود.

صنعت حمل و نقل آنلاین: رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: مترو یک مجموعه بسیار قوی با مدیریت هوشمندانه و تکنولوژی برتر است و باید به روز بودن و برتری در مجموعه مترو حفظ شود.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ مهندس تشکری هاشمی امروز دوشنبه ١۵شهریورماه از پایانه فتح آباد و مرکز واکسیناسیون شرکت بهره‌برداری متروی تهران وحومه بازدید کرد. وی درحاشیه این بازدید افزود:

سایر سامانه‌های حمل و نقل نیز باید خودشان را همانند مترو به مدیریت هوشمندانه و تکنولوژی برتر نزدیک کنند. خوشبختانه اتوبوسرانی خوب عمل کرده  اما تاکسیرانی جای کار بسیاری دارد.
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت:

هدف از این بازدید در مرحله اول برای خدا قوت گفتن به همکارانی بود که در این شرایط سخت به مردم خدمات رسانی می‌کنند و همچنین شناسایی مشکلات و مسایلی که در خصوص تعمیرات، بودجه‌هایی که برای نگهداشت مجموعه، وضعیت سرفاصله حرکت قطارها و وضعیت بعد از بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی بود مطرح شد، ما نیز در شورای شهر موضوعات مطرح شده و مسائل پرسنلی در خصوص کمبود نیرو را نیز با جدیت پیگیری خواهیم کرد.

تشکری هاشمی در ادامه با اشاره به اینکه همکاران شایسته و توانمندی دراین بخش فعال هستند و همیشه وقتی مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفته اند با تمام توان، خودشان را وقف مردم کرده‌اند گفت:

اطمینان دارم با تلاش همکاران در این شرکت بسیاری از مسایل مرتفع خواهد شد، ما نیز در حال آماده شدن برای شرایطی هستیم که کرونا کاهش پیدا کند و مردم همانند قبل به سمت حمل و نقل عمومی بروند.

وی تصریح کرد:

مجموعه حمل و نقل عمومی بخصوص شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه  با تمام توان خودشان را برای این روز آماده می‌کنند و به نظر من در ماه‌های آتی ظرفیت ما باز می‌گردد به قبل از کرونا و مردم بتوانند با اطمینان از شبکه حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد:

تدارکات لازم برای اینکه محیط را ایمن کنیم و ناوگان را بتوانیم به حداکثر بهره‌وری برسانیم در دستور کار است.

تشکری هاشمی در پایان بازدید از مرکز واکسیناسیون شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت:

جای تشکر دارد که یک سالن ورزشی را برای این کار اختصاص داده‌اند و با نظارت وزارت بهداشت تزریق توسط خود پرسنل شرکت بهره‌برداری مترو انجام می شود این کار بسیار ارزشمندی است و همکاری بسیار خوبی انجام شده است.

 

  • منبع خبر : مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه