بارز در بیست و دومین نمایشگاه “دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار “

مرکز نوآوری گروه صنعتی بارز با هدف ایجاد بسترسازی لازم برای توسعه صادرات و یافته های پژوهشی در راستای ایجاد ساختار تامین کننده داخلی مواد مصرفی و قطعات صنعت تایر در بیست و دومین نمایشگاه “دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز محمد امیری، سرپرست گروه صنعتی بارز در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: ما در مرکز نوآوری گروه صنعتی بارز به دنبال شناسایی شرکت ها، متخصصین و دانشمندان داخلی برای حل مشکلات و چالش های موجود هستیم.

امیری با بیان اینکه بیشتر مواد مورد نیاز و مصرفی صنعت تایر از جمله انواع شتاب دهنده ها، عوامل پخت و الاستومرها وارداتی هستند، افزود: نبود هریک از این مواد ضربه بزرگی به صنعت تولید تایر وارد می کند، بر این اساس تلاش ما این است تا با حمایت از شرکت های داخلی، شرکت های کوچک و بزرگ مرتبط، دانشمندان و متخصصین توانمند و فعال در این زمینه در داخل کشور، تبادل دانش و همکاری هدفمندی داشته باشیم تا بتوانیم یک ساختار تامین کننده داخلی ایجاد کنیم.

بیست و دومین نمایشگاه “دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار همزمان با سومین دوره نمایشگاه تستا و نهمین نمایشگاه «تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» از ۲۳ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد و تا روز ۲۶ آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

جهش فروش و رشد سود و تولید لاستیک بارز در شش ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰

مهدی فکری، مدیر عامل گروه صنعتی بارز، رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران شد

اخذ گرید A تولید قطعات توسط گروه صنعتی بارز

بارز در بیست و دومین نمایشگاه “دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار “

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ