افزایش پروازهای هما به فرودگاه‌های سهند مراغه و پارس‌آباد مغان
افزایش پروازهای هما به فرودگاه‌های سهند مراغه و پارس‌آباد مغان
صنعت حمل و نقل آنلاین: پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ايران "هما" به فرودگاه‌ سهند از یک پرواز به دو پرواز هفتگی افزایش و به فرودگاه شهدای پارس آباد مغان، از ۲۵ فروردین‌ماه سال جاری افزایش خواهد یافت.

صنعت حمل و نقل آنلاین: پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” به فرودگاه‌ سهند از یک پرواز به دو پرواز هفتگی افزایش و به فرودگاه شهدای پارس آباد مغان، از ۲۵ فروردین‌ماه سال جاری افزایش خواهد یافت.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین، به‌جهت پاسخگویی به نیازهای هموطنان ساکن استان‌ آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار، از روز ۲۳ فروردین ماه سال جاری تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه سهند مراغه از یک پرواز به ۲ پرواز در هفته افرایش خواهد یافت.

پروازهای تهران به مراغه در روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته از تهران به فرودگاه سهند و بالعکس انجام می‌شوند.

پرواز رفت روزهای سه‌شنبه با شماره ۳۳۸۵ در ساعت ۱۱ و ۳۵ دقیقه از فرودگاه مهرآباد پرواز و در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه در فرودگاه سهند مراغه به زمین خواهد نشست.

پرواز بازگشت در همان روز، با شماره پرواز ۳۳۸۴ در ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه فرودگاه سهند را ترک و در ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین می‌نشیند.

پرواز روزهای جمعه این فرودگاه نیز در ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه با شماره پرواز ۳۳۸۵ از فرودگاه مهرآباد پرواز و در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه وارد فرودگاه سهند می‌شود.

پرواز بازگشت این روز با شماره پرواز ۳۳۸۴ در ساعت ۱۳و ۳۵ فرودگاه سهند را ترک و در ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه وارد فرودگاه مهرآباد می‌گردد.

گفتنی است پیش ازاین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما “، در روزهای شنبه هر هفته از تهران به مراغه پرواز می‌کرد.

 

افزایش پروازهای “هما” به پارس‌آباد مغان

پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” به فرودگاه شهدای پارس آباد مغان، از ۲۵ فروردین‌ماه سال جاری به این فرودگاه افزایش خواهد یافت.

با توجه به وجود پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در این شهرستان، تبدیل شدن پارس‌آباد به قطب کشاورزی منطقه و حضور تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران برای ایجاد فرصت‌های شغلی و تقاضای هموطنان ساکن این شهرستان و شهرهای همجوار، پروازهای هفتگی “هما” به این فرودگاه در دستورکار قرار گرفت.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته  پروازهای “هما” از ۲۵ فروردین‌ماه سال جاری، دو پرواز در مسیر تهران به پارس‌آباد مغان در روزهای پنج‌شنبه و یک‌شنبه هر هفته انجام می‌شود. اولین پرواز طبق برنامه در روز پنج‌شنبه ۲۵ فروردین سال جاری با شماره ۳۴۳۱ در ساعت  ۸ و ۳۵ دقیقه فرودگاه مهرآباد را به مقصد فرودگاه پارس‌آباد ترک و در ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه در این فرودگاه به زمین خواهد نشست.

پرواز بازگشت در همان روز با شماره ۳۴۳۰ در ساعت ۱۰ و ۵۵ دقیقه از فرودگاه پارس‌آباد پرواز و در ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه در فرودگاه مهرآباد فرود خواهد آمد.

دومین پرواز “هما” از تهران به مقصد فرودگاه شهدای پارس‌آباد مغان در روز یک‌شنبه ۲۸ فروردین انجام خواهد شد.

پرواز روزهای یکشنبه با شماره ۳۴۳۱ در ساعت ۸ و ۲۵ دقیقه از فرودگاه مهرآباد پرواز و در ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه وارد فرودگاه پارس آباد مغان می‌گردد.

پرواز بازگشت نیز در همان روز با شماره ۳۴۳۰ در ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه فرودگاه پارس‌آباد را ترک و در ساعت ۱۲ و ۲۵ دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست.

گفتنی است هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” در دی‌ماه سال ۱۳۹۶ اولین پرواز خود را به فرودگاه پارس‌آباد مغان انجام داد و پیش از این، در روزهای جمعه هر هفته در مسیر تهران به پارس‌آباد و بالعکس پرواز می‌کرد.

  • منبع خبر : اداره کل روابط عمومی "هما"