مسائل فرودگاهی
الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز خبرنگار گروه رسانه‌ای ترابر " صنعت حمل و نقل آنلاین- ماهنامه صنعت حمل و نقل- ماهنامه سفر و Explore Iran "

تکذیب ادعای هواپیمای ربوده شده اوکراینی

صنعت حمل و نقل آنلاین: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادعای هواپیمای ربوده شده اوکراینی را تکذیب کرد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین محمدحسن ذیبخش در خصوص ابهام پیش آمده پیرامون فرود هواپیماهای کام ایر در فرودگاه مشهد، اظهارداشت: هواپیمای بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی مذکور در تاریخ 27مردادماه به رجيستر YAKMJ در ساعت 9شب از مشهد به مقصد کیف پرواز کرده اما به علت عدم مجوز پرواز و عبور از فضای ترکیه مجبور شد در ساعت 23 به منظور سوختگیری در فرودگاه ارومیه فرود آید.

وی افزود: هواپیمای مذکور چهار ساعت بعد در ساعت 3:30 در تاریخ 28مرداد ماه به سمت فرودگاه تاشکند پرواز و در ساعت 6:45 فرود می آید.

ذیبخش تصریح کرد: همچنین هواپیمای دوم شرکت هواپیمای کام ایر با رجيستر  YAKML به شماره RQ501 روز گذشته (تاریخ ۱شهریور) در ساعت۱۱:۳۰صبح  از فرودگاه کابل پرواز و به منظور سوختگیری در ساعت 13:07 در فرودگاه مشهد فرود آمده و پس از آن در ساعت 17:56 به سمت فرودگاه کیف پرواز و در ساعت ۲۱:۰۹ در فرودگاه کیف به  زمین می نشیند.

تکذیب ادعای هواپیمای ربوده شده اوکراینی

مسائل فرودگاهی

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر