اخطار به شرکت های هواپیمایی ماهان و کارون از سوی سازمان هواپیمایی کشوری
اخطار به شرکت های هواپیمایی ماهان و کارون از سوی سازمان هواپیمایی کشوری
صنعت حمل و نقل آنلاین: سخنگوي سازمان هواپيمايي کشوري از اخطار اين سازمان به شرکت هواپيمايي ماهان و كارون به دليل عدم رعايت مقررات ابلاغي مقابله با شيوع ويروس کرونا خبرداد.

صنعت حمل و نقل آنلاین: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار این سازمان به شرکت هواپیمایی ماهان و کارون به دلیل عدم رعایت مقررات ابلاغی مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین محمدحسن ذیبخش با بیان اینکه نظارت های سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص اطمینان از رعایت فاصله گذاری اجتماعی در پروازها به صورت مستمر ادامه دارد، اظهارداشت: سازمان هواپیمایی کشوری به دلیل عدم رعایت مقررات ابلاغی مقابله با شیوع ویروس کرونا به شرکت های هواپیمایی ماهان در مسیر کرمان- تهران در تاریخ ۱۵/۱۱/۹۹ و کارون در مسیر اهواز- تهران در تاریخ ۱۴/۱۱/۹۹ اخطار داد.

وی با بیان اینکه عدم توجه به مفاد مقررات ابلاغی باعث به خطر افتادن سلامتی همکاران و مسافران خواهد شد، افزود: ضمن اخطار رعایت کامل دستورالعمل های ابلاغی، شرکت های هواپیمایی باید نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از حداکثر ۶۰%  ظرفیت پذیرش در تمامی پروازها اقدام کند.

به نقل از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد حسن ذیبخش تصریح کرد: براساس این اخطاریه به منظور اطمینان از رعایت کامل مقررات ابلاغی شماره ۱۰۵۲ روزهای چهارشنبه در تاریخ ۲۹/۱۱/۹۹ و تاریخ ۶/۱۲/۹۹ شرکت هواپیمایی ماهان و همچنین پرواز شماره ۲۶۰۷ شرکت هواپیمایی کارون در تاریخ ۲۸/۱۱/۹۹ و ۵/۱۲/۹۹ لغو شد.

  • منبع خبر : سازمان هواپیمایی کشوری