الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی خبرنگار حوزه حمل و نقل است.

نمایشگاه صنعت حمل و نقل، پل ارتباطی واردکنندگان و صادرکنندگان با شرکت های حمل و نقل

صنعت حمل و نقل آنلاین: نمایشگاه صنعت حمل و نقل به عنوان همسو ساز وارد کننده و صادر کننده با شرکت‌های ترانشیپ و حمل و نقل، به عنوان پلی ارتباطی نقش بسزایی را می‌تواند بازی کند.

طبق گفته مجتبی سید زادگان راهنمایی‌ها و توانمندی‌هایی که غرفه داران در جلسات حضوری نمایشگاه در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌دهند می‌تواند مانعی برای بروز مشکلات عدیده‌ای شود که بدون داشتن این اطلاعات، وارد کننده و یا صادر کننده، متحمل ضررهای سنگینی خواهد‌شد.

وی تاکید کرد: این اطلاعات می‌تواند شامل نحوه بسته‌بندی مناسب برای کالاهای خاص نسبت به مسیرهای حمل امن‌تر، راحت تر و ارزان قیمت تر از روش‌های معمول باشد.

صادرات بیش از ۱۰میلیارد دلار کالا به خاورمیانه

افتتاح ۵۰۰ پروژه حوزه حمل و نقل

شایان ذکر است مجتبی سید زادگان، عضو کمیته مشورتی تحول دیجیتال و IT انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران درباره ره‌آورد و دستاوردهای ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته اظهار داشت: به نظر من مهمترین دستاوردی که این نمایشگاه برای صنعت حمل و نقل و تمامی افرادی که به نوعی با این صنعت بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم همکاری می‌کنند، آشنا شدن با خدمات و توانمندی‌های انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران بود، چراکه بسیاری از خدمات ارزنده‌ای که می‌توان با صرف هزینه و وقت بسیار زیاد، خارج از انجمن کشتیرانی ایران دریافت کرد را به راحتی و با کوتاهترین زمان، به درستی و به‌طور کارشناسی شده از انجمن کشتیرانی ایران دریافت نمود.

این مهم فرایندی قابل اعتماد و بی دغدغه را نوید می دهد.

مطالب رپورتاژ

در اولین روز نمایشگاه ریلی

صنعت حمل و نقل آنلاین: دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن

ترک‌ها به صادرات می‌اندیشند

صنعت حمل و نقل آنلاین:  ترکیه برای هر مورد از اقلام تولیدی، معدنی، غذائی، کشاورزی اهداف تعیین شده‌ای دارد. در هر استان برای هر موضوع کالایی