پیام تسلیت سرپرست گروە صنعتی بارز به مناسبت ایام فاطمیە
پیام تسلیت سرپرست گروە صنعتی بارز به مناسبت ایام فاطمیە
صنعت حمل و نقل آنلاین: سرپرست گروە صنعتی بارز در پیامی ایام جانسوز شهادت حضرت فاطمە (س) را تسلیت و تعزیت گفت. به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از روابط عمومی و ارتباطات گروە صنعتی بارز متن پیام تسلیت علی اکبر مشرفی، سرپرست گروە صنعتی بارز به شرح زیر است:

صنعت حمل و نقل آنلاین: سرپرست گروە صنعتی بارز در پیامی ایام جانسوز شهادت حضرت فاطمە (س) را تسلیت و تعزیت گفت.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از روابط عمومی و ارتباطات گروە صنعتی بارز متن پیام تسلیت علی اکبر مشرفی، سرپرست گروە صنعتی بارز به شرح زیر است:

حضرت فاطمه زهرا(س) ترنم باران وحی و عصاره زلال کوثر است و شهادت ام‌ابیها تنها واقعه ای تاریخی نیست بلکە الهام بخش دفاع از ارزش های اسلام راستین ناب محمدی( ص) است.

گرچە پیمودن راه بزرگانی چون فاطمه مرضیه کاری بس دشوار است اما باید تلاش کنیم به اندازە گنجایش روح و جان مان همواره از بانوی بزرگ اسلام یاد کنیم وتلاش ها و مجاهدت های این بانوی آسمانی را سرلوحە زندگی خویش کنیم.

ایام فاطمیه نمادی برای قدرشناسی از تلاش بزرگانی است کە زندگی خود را در زنده نگە داشتن نام اسلام و در راە خدا نثار کردند.
اینجانب ایام پرماتم و محزون فاطمیە(س) و سالروز شهادت بنت رسول خدا را به همە رهروان راستین آن حضرت به ویژه به همکاران گروە صنعتی بارز تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

علی اکبر مشرفی
سرپرست گروە صنعتی بارز
  • منبع خبر : روابط عمومی و ارتباطات گروە صنعتی بارز