پیام تسلیت سازمان بنادر و دریانوردی در سومین سالگرد سانحه سانچی
پیام تسلیت سازمان بنادر و دریانوردی در سومین سالگرد سانحه سانچی
صنعت حمل و نقل آنلاین: سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت سومین سالگرد سانحه سانچی پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در این پیام آمده است: در سومین سالگرد وقوع سانحه ناگوار و دلخراش کشتی نفتکش سانچی، به روح بلند درگذشتگان دریادل این حادثه ادای احترام می‌کنیم.

صنعت حمل و نقل آنلاین: سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت سومین سالگرد سانحه سانچی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در این پیام آمده است: در سومین سالگرد وقوع سانحه ناگوار و دلخراش کشتی نفتکش سانچی، به روح بلند درگذشتگان دریادل این حادثه ادای احترام می‌کنیم.

در ادامه این پیام آمده است: ضمن ارج نهادن به تلاش‌ها و ایثارگری‌های دریانوردان زحمتکش و فداکار، از خداوند منان برای شهدای دریاخفته سانچی، مأوا در بهشت برین و برای بازماندگان و جامعه بزرگ دریایی کشور، عزت و سربلندی و سلامتی خواهانیم, بی تردید، یاد و‌خاطره این قهرمانان تا ابد بر تارک صنعت دریانوردی این مرزوبوم، خواهد درخشید.

به گزارش صنعت حمل و نقل انلاین نفتکش ایرانی سانچی شامگاه ۱۶ دی ماه سال ۹۶ در آب‌های چین دچار حادثه شد و پس از ۸ روز سوختن در آتش غرق شد و همه خدمه این کشتی جان باختند.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی