همکاری کیترینگ (هما) و هواپیمایی اتریش آغاز شد
همکاری کیترینگ (هما) و هواپیمایی اتریش آغاز شد
صنعت حمل و نقل آنلاین: براساس قرارداد بین کیترینگ "هما" و شرکت هوایی اتریش، این شرکت هواپیمایی، خدمات کیترینگ پروازهای خود را  از کیترینگ "هما" تامین می‌کند.

صنعت حمل و نقل آنلاین: براساس قرارداد بین کیترینگ “هما” و شرکت هوایی اتریش، این شرکت هواپیمایی، خدمات کیترینگ پروازهای خود را  از کیترینگ “هما” تامین می‌کند.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی “هما”، با آغاز فعالیت کیترینگ “هما” مستقر در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۹۷، این مجموعه با اختیار داشتن به‌روزترین تجهیزات، پرسنل آموزش دیده و کسب گواهینامه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی و نیز رعایت استانداردهای صنعت غذایی مانندISO22000، ISO2005،ISO9001  وHACCP  در زمینه تهیه و تامین خدمات کیترینگ پروازهای “هما” و سایر شرکت‌های هواپیمایی خارجی که به فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) پرواز داشتند، فعالیت دارد.

با شیوع کرونا و توقف پرواز شرکت‌های هواپیمایی خارجی، دریافت خدمات کیترینگ از این مرکز نیز توسط شرکت‌های خارجی متوقف شده بود.

با کاهش شیوع کرونا و ادامه پروازهای شرکت هواییمایی لوفت هانزا به ایران، با عقد قرارداد سه ساله، تهیه و دریافت کیترینگ پروازی، از ۲۷ فروردین‌ماه سال جاری به شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا آغاز شد.

در همین راستا با شروع پروازهای هواپیمایی اتریش به ایران، این شرکت هواپیمایی نیز از ۲۴ آبان‌ماه سال جاری خدمات کیترینگ خود را از کیترینگ “هما” در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) دریافت می‌کند.

گفتنی است کیترینگ “هما” با دارا بودن گواهینامه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی و به عنوان اولین دارنده نشان گردشگری حلال در خاورمیانه پیش از آغاز شیوع ویروس کرونا به ۱۳ شرکت هواپیمایی بین‌المللی خدمات کیترینگ ارائه می‌کرد.

این مجموعه آمادگی دارد با پایان یافتن شیوع کرونا و افزایش پروازهای ورودی به ایران علاوه بر شرکت‌های هواپیمایی لوفت هانزا و اتریش به سایر شرکت‌های هواپیمایی خدمات ارائه نماید.

 

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما”

  • منبع خبر : اداره کل روابط عمومی