الزامی شدن نصب شناسه کالا در قطعات یدکی و مصرفی!
الزامی شدن نصب شناسه کالا در قطعات یدکی و مصرفی!

صنعت حمل و نقل آنلاین: مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت از التزام اخذ و نصب شناسه کالا برای قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه خبر داد. سهیل معمارباشی گفت: گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه مشمول الزام اخذ و نصب شناسه کالا هستند. مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت اظهار داشت: این […]

صنعت حمل و نقل آنلاین: مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت از التزام اخذ و نصب شناسه کالا برای قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه خبر داد. سهیل معمارباشی گفت: گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه مشمول الزام اخذ و نصب شناسه کالا هستند.

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت اظهار داشت: این تصمیم در راستای ابلاغ دستورالعمل ماده (۷) آئین نامه اجرایی ماده (۱۳) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص گروه کالایی قطعات یدکی و وسایل نقلیه اتخاذ شده است.

این مدیر وزارت صمت بیان کرد: در این دستورالعمل بر اعلام التزام و تاکید بر ضرورت اخذ شناسه برای اقلام تولیدی مشمول شناسه کالا تاکید شده است.

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت: عواقب عدم اجرای موضوع توسط واحدهای تولیدی (صنعتی و صنفی)، زنجیره تأمین، خدمات پس از فروش و بازرگانی متوجه خود واحدها خواهد بود.

  • منبع خبر : وزارت صمت