فراخوان سازمان هواپيمايي کشوري جهت تدوين نقشه راه صنعت حمل و نقل هوايي

صنعت حمل و نقل آنلاین: صنعت حمل و نقل هوائى کشور پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، علیرغم مشکلات و تحریم‌های همه جانبه با اتکا به توان داخل و تلاش بی‌شائبه دست اندرکاران به موفقیت‌های چشمگیری دست یافته است که با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و بهره‌مندی از نقطه نظرات متخصصین این صنعت، بی شک پویایی و تحرک بیشتری خواهد یافت.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین سازمان هواپيمائى كشورى بعنوان متولى و سیاست‌گذار صنعت حمل و نقل هوایی کشور درنظر دارد با هماهنگى دستگاه‌هاى ذيربط در دولت و همكارى مجلس شوراى اسلامى، نقشه راه برون رفت صنعت از معضلات و مشكلات كنونى و استفاده کامل از پتانسیل داخلی را تدوين و به تصويب مراجع ذيصلاح برساند.
لذا از كليه انديشمندان، فرهيختگان و صاحب نظران حوزه حمل و نقل هوائى كشور درخواست مى شود پيشنهادات خود را حداكثر تا تاريخ ۲۵ اسفند ماه سال جاری برای روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس ایمیل pr@cao.ir  ارسال نمايند.
لازم به ذکر است از ارائه دهندگان پيشنهادات برتر به نحو شایسته تقدیر بعمل خواهد آمد.

فراخوان سازمان هواپيمايي کشوري جهت تدوين نقشه راه صنعت حمل و نقل هوايي

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر