عدم صدور بلیت و کارت پرواز برای مسافران مبتلا به کرونا

عدم صدور بلیت و کارت پرواز برای مسافران مبتلا به کرونا

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با حضور در فرودگاه مهرآباد از روند غربالگری مسافران کرونایی از سوی شرکت‌های هواپیمایی بازدید کرد.

به ‌منظور بازرسی و اطمینان از اتصال سیستم پذیرش مسافران تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی در فرودگاه بین‌ المللی مهرآباد به وب‌ سرویس ماسک وزارت بهداشت، معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از ترمینال‌های فرودگاه بین المللی مهرآباد بازدید کرد.

اتصال به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونای وزارت بهداشت

دراین بازدید که با حضور نمایندگان سازمان فن‌آوری اطلاعات انجام شد، سیستم پذیرش مسافر شرکت‌های هواپیمایی داخلی از جهت اتصال به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونای وزارت بهداشت مورد بازرسی قرارگرفت.

گفتنی است تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی به سامانه شناسایی بیماران مبتلا به کووید ۱۹ وزارت بهداشت متصل شدند.

براین اساس ابتدا درزمان فروش بلیت، وضعیت مسافر ازطریق اتصال به بانک اطلاعاتی بیماران مبتلا به کرونا در وب سرویس ماسک وزارت بهداشت استعلام گرفته شده و درصورت ابتلا مسافر به کرونا، بلیت صادر نمی‌شود.

 عدم صدور کارت پرواز برای بیماران کرونایی

همچنین وضعیت مسافران در زمان حضور در فرودگاه و هنگام دریافت کارت پرواز از وب سرویس مذکور استعلام و درصورت ابتلا به کووید ۱۹، کارت پرواز صادر نمی‌شود.

اقدام به خرید بلیت پس از بهبودی

شرایط فوق برای مسافرانی است که به کرونا مبتلا شده و نام آنان در سامانه فوق درج گردیده است. این مسافران پس از بهبود و با داشتن تست منفی کرونا می‌توانند جهت خرید بلیت اقدام نمایند.

عدم صدور بلیت و کارت پرواز برای مسافران مبتلا به کرونا

عدم صدور بلیت و کارت پرواز برای مسافران مبتلا به کرونا

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر