شرکت فرودگاه‌‎ها و ناوبری هوایی ایران در هفته‎‌ای که گذشت
شرکت فرودگاه‌‎ها و ناوبری هوایی ایران در هفته‎‌ای که گذشت
صنعت حمل و نقل آنلاین: سومين هفته سال جاري (14 تا 20 فروردين) سپري شد. از مهمترين اخبار اين هفته مي توان به اعلام آغاز بهسازي باند 29 چپ فرودگاه مهرآباد در آينده نزديک توسط سياوش اميرمکري، مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در نشست ديدار مديران شرکت‌هاي هواپيمايي با وزير راه و شهرسازي، اشاره کرد.
صنعت حمل و نقل آنلاین: سومین هفته سال جاری (۱۴ تا ۲۰ فروردین) سپری شد. از مهمترین اخبار این هفته می توان به اعلام آغاز بهسازی باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد در آینده نزدیک توسط سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در نشست دیدار مدیران شرکت‌های هواپیمایی با وزیر راه و شهرسازی، اشاره کرد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران مهمترین اخبار هفته اخیر را از نظر می گذرانید.

افزایش دو برابری پروازهای آسمان کشور در نوروز ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: نوروز ۱۴۰۰ در مجموع ۱۷ هزار و ۱۴۱ پرواز در فضای کشور انجام شده که نسبت به نوروز ۹۹ افزایش ۹۴ درصدی یافته است.

حضور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در دیدار نوروزی مدیران شرکت‌های هواپیمایی با وزیر راه و شهرسازی

سیاوش امیرمکری رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در سازمان هواپیمایی کشوری در نشست مدیران شرکت‌های هواپیمایی ایرانی با محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی شرکت کرد. در این دیدار مشکلات شرکت‌های هواپیمایی و موانع پیش روی فعالیت این شرکت‌ها به بحث و بررسی گذاشته شد.

بهسازی باند ۲۹ چپ مهرآباد به زودی آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: بهسازی باند ۲۹ چپ مهرآباد به زودی آغاز می‌شود. هماهنگی‌های لازم انجام شده و خوشبختانه با یک برنامه‌ریزی دقیق از اوایل اردیبهشت ماه این پروژه آغاز خواهد شد.

حمایت شرکت فرودگاه‌ها از ایران‌ایر (هما) جهت انجام حداکثر عملیات پروازی

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از حمایت این شرکت از ایران‌ایر(هما) به جهت انجام حداکثر عملیات پروازی خبر داد.

شرکت‌های هواپیمایی برای برقراری پروازهای داخلی از فرودگاه امام (ره) اقدام کنند

رییس سازمان هواپیمایی کشوری از شرکت‌های هواپیمایی خواست نسبت به برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره) اقدام کنند. تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری در نشست دیدار مدیران شرکت‌های هواپیمایی با وزیر راه و شهرسازی، با اشاره به لزوم برقراری پروازهای داخلی در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: درخواست ما از فرودگاه امام خمینی (ره) این است که به مقاصد کیش، مشهد، اصفهان و چند شهر دیگر پرواز داخلی برقرار شود.

تمدید عضویت امیرمکری در هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران

با پیشنهاد رییس مجمع عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و تصویب مجمع عمومی، عضویت سیاوش امیرمکری به مدت دو سال در هیات مدیره شرکت تمدید شد.

برقراری مسیر پروازی مستقیم گرگان- استانبول در آینده نزدیک

مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از برقراری مسیر پروازی گرگان- استانبول در آینده نزدیک خبر داد.

پوشش ارتباطی فرودگاه یاسوج ارتقا می‌یابد

دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با مدیر فرودگاه شهدای یاسوج از برنامه‌ریزی برای ارتقا و بهینه سازی پوشش ارتباطی این فرودگاه خبر داد.

فرودگاه سقز در یک قدمی دریافت سند مالکیت تمام اراضی است

صدور اسناد ۵۸ هکتار باقیمانده اراضی فرودگاه سقز در مرحله پایانی قرار دارد.

  • منبع خبر : شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران