رونمایی از پیکاپ نسل جدید آمیکو آسنا
رونمایی از پیکاپ نسل جدید آمیکو آسنا
صنعت حمل و نقل آنلاین: گروه صنعتی آمیکو با هدف معرفی محصولات سنگین و سبک خود در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از نسل جدید آسنا توربو با گیربکس دستی رونمایی کرد.

صنعت حمل و نقل آنلاین: گروه صنعتی آمیکو با هدف معرفی محصولات سنگین و سبک خود در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته حضور داشت.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین در حاشیه نمایشگاه حمل و نقل در روز نخست، مراسم معرفی نسل جدید آسنا توربو با گیربکس دستی برگزار شد.

در طول زمان برگزاری نمایشگاه جهت رفاه حال مشتریان، شرایط فروش ویژه نقد و اعتباری به انجام رسید.

صمد صمدزاده مدیر تحقیق و توسعه شرکت آمیکو در مراسم رونمایی از آسنا گفت: شاسی پیکاپ ارتقاع یافته آمیکو آسنا قابلیت کنترل ضربه در تصادف را دارد و توسط شرکت آمیکو تولید می‌شود.

او افزود: این خودرو ٢١٨ اسب بخار قدرت و ٢٣٠ نیوتن گشتاور تولید می‌کند. موتور میتسوبیشی ۴k22  این خودرو مجهز به توربوشارژ و تکنولوژی میوک است که سوپاپ‌های دود و هوا را کنترل می‌کند تا بازده موتور افزایش یابد.

او تصریح کرد: سیستم تعلیق جلو از نوع تلسکوپی بوده و قابلیت رانندگی خوبی دارد. جعبه فرمان خودرو مجهز به جک داخلی هیدرولیکی است که ارتعاشات فرمان را دمپ می‌کند. از جمله ویژگی‌های آسنا ٢۴۴ تغییر در سیستم اگزوز است که نویزها به داخل کابین منتقل نمی‌شود.

صمد صمدزاده مدیر تحقیق و توسعه بیان کرد: ظرفیت بار ٣.٢ تن نیز از قابلیت‌های این خودرو است.آسنا جدید گیربکس ۶ سرعته دنده‌ای دارد که مورد استقبال اهالی آفرود است. هر چهار چرخ دیسکی هستند و ترمزهای ABS+EBD هم در این خودرو وجود دارد.

وی تاکید کرد:ESP  این خودرو با شرایط رانندگی و جاده‌ای تطبیق پذیر است. تریم داخلی نسبت به نسل قبلی ارتقاع یافته است و از نظر متریال بهبود یافته‌اند. مولتی مدیا از دیگر امکانات این خودرو است.

ماموت‌خودرو با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تفاهم‌نامه امضا کرد

 آسیای میانه و عراق مقصد ترانزیتی این خودروها

حمید ترکی مدیر فروش آمیکو با اشاره به طرح فروش ویژه این شرکت در نمایشگاه حمل و نقل گفت: این خودرو با قیمت ١ میلیارد و ١٠٠ میلیون تومان بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده در نمایشگاه حمل و نقل به فروش می‌رسد.

او ادامه داد: در سال جاری برنامه فروش ۴٠٠ دستگاهی از این خودرو را داریم و به منظور احترام به خواسته مشتریان رنگ‌های خاکستری، قرمز، بادمجونی، سبز، آبی، سفید و مشکی را در برنامه تولید قرار داده‌ایم.

  • نویسنده : الهام زرقانی
  • منبع خبر : مدير تحقيق و توسعه شركت آمیکو