الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز خبرنگار گروه رسانه‌ای ترابر " صنعت حمل و نقل آنلاین- ماهنامه صنعت حمل و نقل- ماهنامه سفر و Explore Iran "

رونمایی از پیکاپ نسل جدید آمیکو آسنا

صنعت حمل و نقل آنلاین: گروه صنعتی آمیکو با هدف معرفی محصولات سنگین و سبک خود در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته حضور داشت.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین در حاشیه نمایشگاه حمل و نقل در روز نخست، مراسم معرفی نسل جدید آسنا توربو با گیربکس دستی برگزار شد.

در طول زمان برگزاری نمایشگاه جهت رفاه حال مشتریان، شرایط فروش ویژه نقد و اعتباری به انجام رسید.

صمد صمدزاده مدير تحقيق و توسعه شركت آمیکو در مراسم رونمايي از آسنا گفت: شاسي پيكاپ ارتقاع يافته آميكو آسنا قابليت كنترل ضربه در تصادف را دارد و توسط شركت آميكو توليد مي‌شود.

او افزود: اين خودرو ٢١٨ اسب بخار قدرت و ٢٣٠ نيوتن گشتاور توليد مي‌كند. موتور ميتسوبيشي 4k22  اين خودرو مجهز به توربوشارژ و تكنولوژي ميوك است كه سوپاپ‌هاي دود و هوا را كنترل مي‌كند تا بازده موتور افزايش يابد.

او تصريح كرد: سيستم تعليق جلو از نوع تلسكوپي بوده و قابليت رانندگي خوبي دارد. جعبه فرمان خودرو مجهز به جك داخلي هيدروليكي است كه ارتعاشات فرمان را دمپ مي‌كند. از جمله ويژگي‌هاي آسنا ٢٤٤ تغيير در سيستم اگزوز است كه نويزها به داخل كابين منتقل نمي‌شود.

صمد صمدزاده مدير تحقيق و توسعه بیان کرد: ظرفيت بار ٣.٢ تن نيز از قابليت‌هاي اين خودرو است.آسنا جديد گيربكس ٦ سرعته دنده‌اي دارد كه مورد استقبال اهالي آفرود است. هر چهار چرخ ديسكي هستند و ترمزهاي ABS+EBD هم در اين خودرو وجود دارد.

وي تاكيد كرد:ESP  اين خودرو با شرايط رانندگي و جاده‌اي تطبيق پذير است. تريم داخلي نسبت به نسل قبلي ارتقاع يافته است و از نظر متريال بهبود يافته‌اند. مولتي مديا از ديگر امكانات اين خودرو است.

ماموت‌خودرو با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تفاهم‌نامه امضا کرد

 آسیای میانه و عراق مقصد ترانزیتی این خودروها

حميد تركي مدير فروش آميكو با اشاره به طرح فروش ويژه اين شركت در نمايشگاه حمل و نقل گفت: اين خودرو با قيمت ١ ميليارد و ١٠٠ ميليون تومان بدون در نظر گرفتن ارزش افزوده در نمايشگاه حمل و نقل به فروش مي‌رسد.

او ادامه داد: در سال جاري برنامه فروش ٤٠٠ دستگاهي از اين خودرو را داريم و به منظور احترام به خواسته مشتريان رنگ‌هاي خاكستری، قرمز، بادمجوني، سبز، آبي، سفيد و مشكي را در برنامه توليد قرار داده‌ايم.

رونمایی از پیکاپ نسل جدید آمیکو آسنا

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر