تأمین سوخت مورد نیاز ناوگان حامل کالاهای اساسی و فسادپذیر
تأمین سوخت مورد نیاز ناوگان حامل کالاهای اساسی و فسادپذیر
صنعت حمل و نقل آنلاین: تأمین سوخت مورد نیاز ناوگان حامل کالاهای اساسی و فسادپذیر با هدف حمل به موقع کالاهای اساسی و جلوگیری از هرگونه وقفه در حمل این کالاها و محصولات فسادپذیر، سوخت تشویقی برای ناوگان حاملین این کالاها تخصیص یافت .

صنعت حمل و نقل آنلاین: با هدف حمل به موقع کالاهای اساسی و جلوگیری از هرگونه وقفه در حمل این کالاها و محصولات فسادپذیر، سوخت تشویقی برای ناوگان حاملین این کالاها تخصیص یافت .

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین،با هدف حمل به موقع کالاهای اساسی و جلوگیری از هرگونه وقفه در حمل این کالاها و محصولات فسادپذیر، سوخت تشویقی برای ناوگان حاملین این کالاها تخصیص یافت.
بابک طالبی معاون حمل و نقل سازمان راهداری با بیان این خبر اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران مقرر شده است از اول فروردین تا پایان شهریور ماه سال جاری پیمایش ناوگان حامل کالاهای اساسی در مسیرهایی که مبدا یا مقصد آنها، بندر امام خمینی (ره )، شهید رجایی، چابهار و امیرآباد می‌باشد و همچنین از ابتدای اردیبهشت تا پایان خرداد ماه سال جاری پیمایش ناوگان حامل چغندر قند از مبادی شهرستان‌های استان خوزستان با اعمال ضریب ۱٫۳۰ از سوی معاونت برنامه‌ریزی این سازمان محاسبه و عملیاتی شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای