‍ بیانیه جمعی از مدیران گروه صنعتی بارز در پی انتشار اکاذیب در فضای مجازی
‍ بیانیه جمعی از مدیران گروه صنعتی بارز در پی انتشار اکاذیب در فضای مجازی
صنعت حمل و نقل آنلاین: در پی انتشار اخباری مغرضانه در چند روز اخیر با موضوع فساد در گروه صنعتی بارز در یکی از شبکه‌های اجتماعی و بازنشر آن در چند سایت خبری، جمعی از مدیران گروه صنعتی بارز بیانیه زیر را منتشر نموده اند:

صنعت حمل و نقل آنلاین: در پی انتشار اخباری مغرضانه در چند روز اخیر با موضوع فساد در گروه صنعتی بارز در یکی از شبکه‌های اجتماعی و بازنشر آن در چند سایت خبری، جمعی از مدیران گروه صنعتی بارز بیانیه زیر را منتشر نموده‌اند:

– آنچه که به عنوان فرار یکی از مدیران این گروه به کشور کانادا اعلام شده در واقع رفتن یکی از مدیران با ویزای پزشکی به صورت عادی به خارج ازکشور بوده و هیچ پرونده قضایی برای ایشان وجود نداشته که نیاز به فرار از کشور باشد.

– دو نفر از کارکنان که به اتهام تخلف در اختیار مقامات قضایی قرار گرفته‌اند قبلا به علت کشف تخلف از سمت‌های خود برکنار شده بودند. چنانچه تخلفی توسط هریک از کارکنان این گروه صورت پذیرد توسط مقام قضایی بررسی و در صورت احراز تخلف برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت و مدیریت این مجموعه نیز درخواست اعمال قانون برای متخلفین را خواستار است.

لینک‌های مرتبط:

ظرفیت تولید کارخانە بارز کرمان ۳۰ تن در روز افزایش می یابد

آغاز عملیات اجرایی خط تولید استیل کورد در کارخانه بارز سیرجان

طراحی و ساخت تایر ۲۳۵/۵۵R19 توسط گروه صنعتی بارز

– هرگونه تغییر در تیم مدیریتی این گروه به صورت رسمی توسط سهامدار اعلام خواهد شد و نقل قول از یک مقام آگاه (ناشناس) درخصوص تغییر مدیریت شرکت کار شایسته‌ای نیست.

در پایان از دستگاه قضایی تقاضا می‌شود تمامی افرادی که آگاهانه یا ناآگاهانه باعث هتک حیثیت این گروه صنعتی گردیده‌اند را مورد پیگرد قانونی قرار داده و حدود مربوط به تهمت و اخلال در نظام تولیدی کشور را اجرا نمایند.
  • منبع خبر : روابط عمومی و ارتباطات گروە صنعتی بارز