برگزاری کارگاه آموزشی گردشگری با همکاری ایران و استرالیا

کارگاه آموزشی یک روزه  زنجیره تامین سبز گردشگری با تدریس پروفسور رالف باکلی از دانشگاه گریفیت استرالیا در 19 بهمن ماه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

این کارگاه با حضور استادان بنام دانشگاه علامه طباطبایی از جمله آقای دکتر ضیایی که مسئولیت دبیر علمی این کارگاه را بر عهده دارند در دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی واقع در غرب اتوبان همت در دهکده المپیک برگزار می گردد.

دکتر ضیایی برگزاری چنین کارگاه هایی را با توجه به ضرورت سبزتر شدن گردشگری امری ضروری دانستند و از جنبه دیگر بر اهمیت محتوای کاربردی آن در ارتقای توانمندی ها و مهارت های دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی گردشگری تاکید کردند.

این کارگاه که در روز 19 بهمن از ساعت 9 الی 17 در محل سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه برگزار می شود حاصل همکاری های بین المللی دانشگاه علامه طباطبایی با دانشگاه گریفیت استرالیا در زمینه بسترسازی برای تبادلات علمی و عملی در زمینه گردشگری است.

کارگاه آموزشی
کارگاه آموزشی

برگزاری کارگاه آموزشی گردشگری با همکاری ایران و استرالیا

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر