بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه
بازدید مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه
صنعت حمل و نقل آنلاین: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با هدف تاكيد بر اجراي تفاهم‌نامه سه جانبه تعميرات اساسي 31 رام قطار متروی تهران، ازمركز فرمان شركت بهره‌برداري متروي تهران و حومه بازديد كرد.

صنعت حمل و نقل آنلاین: مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با هدف تاکید بر اجرای تفاهم‌نامه سه جانبه تعمیرات اساسی ۳۱ رام قطار متروی تهران، ازمرکز فرمان شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه بازدید کرد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه؛ دکتر اصغرنوراله‌زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از مرکز فرمان شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه بازدید کرد در حاشیه این بازدید مهندس عبداله‌پور نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گزارشی از وضعیت جاری شرکت بهره‌برداری مترو ارائه داد .
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید نیز در ادامه بر تسریع روند اجرای تفاهم‌نامه سه جانبه که به منظور حمایت از ایجاد اشتغال مولد و تثبیت اشتغال موجود از طریق انجام تعمیرات اساسی ۳۱ رام قطار بسته شده بود تاکید کرد.
این تفاهم نامه از محل اعتبارات بند (الف) تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور فی مابین سازمان برنامه و بودجه کشور، شهرداری تهران و صندوق کارآفرینی امید منعقد شده و به موجب این تفاهم‌نامه مقرر گردید، صندوق کار آفرینی امید مبلغ سه هزارو صد میلیارد ریال تسهیلات ۵ ساله با نرخ سود ۴درصد جهت انجام تعمیرات  اساسی ناوگان به شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه پرداخت کند.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در پایان در خصوص همکاری‌های مشترک فی مابین شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه تاکید کرد کرد و گفت: امیدواریم در سایر موضوعات نیز توافقاتی انجام شود.
جناب آقای مهندس عبداله پور نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه نیز ضمن تشکر از حضور آقای دکتر نوراله‌زاده و همکاران ایشان در شرکت بهره‌برداری مترو تاکید نمودند شرکت بهره‌برداری مترو آمادگی کامل دارد تا اقدامات لازم را جهت ایجاد زمینه‌های همکاری بیشتر با صندوق در موارد مختلف انجام دهد..

 

  • منبع خبر : مديريت ارتباطات و امور بين‌الملل شركت بهره‌برداري متروي تهران و حومه