الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز خبرنگار گروه رسانه‌ای ترابر " صنعت حمل و نقل آنلاین- ماهنامه صنعت حمل و نقل- ماهنامه سفر و Explore Iran "

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت ایرید و دانشگاه تبریز

صنعت حمل و نقل آنلاین: آیین امضای تفاهم‌نامه شرکت گسترش صنایع ریلی ایران(ایرید) و دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش صنعت حمل ونقل آنلاین، در این آیین که صبح امروز در محل شرکت گسترش صنایع ریلی ایران برگزار شد، جلال شیری، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز و مصطفی بهرامی، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع ریلی تفاهم‌نامه همکاری در زمینه آموزش، تحقیقات و پژوهش را امضاء کردند.

این تفاهم‌نامه که با هدف توسعه پژوهش‌های کاربردی و توسعه فعالیت‌ها، ایجاد بازارهای جدید، شناسایی بازار برای پروژه‌های نوپا و نوآفرین دانشجویان تدوین و امضا شده است، طرفین موظف شدند با توجه به موضوعات تبیین شده با یکدیگر همکاری کنند.

گفتنی است شرکت گسترش صنایع ریلی ایران (ایرید) یکی از شرکت‌های زیرمجموعه موسسه صندوق کارکنان راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است که در حوزه تولید سوزن فعالیت می‌کند و کشور را از این حیث بی‌نیاز از واردات کرده است.

این شرکت با توان و اتکا به نیرو و ظرفیت بالای متخصصان خود توانسته انواع سوزن‌ها با شعاع مختلف را تولید و این سوزن در خطوط مختلف راه‌آهن مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

مطالب رپورتاژ

افتتاح آزادراه شیراز اصفهان به زودی

صنعت حمل و نقل آنلاین: افتتاح ۲۱۲ کیلومتر آزادراه در مسیر کریدوری شمال-جنوب حدفاصل شیراز-ایزدخواست به زودی صورت می‌گیرد. این آزادراه با مزیت‌های کاهش مسافت،