کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی خط تولید استیل کورد در کارخانە بارز سیرجان

آغاز عملیات اجرایی خط تولید استیل کورد در کارخانه بارز سیرجان

 

صنعت حمل و نقل آنلاین: خط تولید استیل کورد کارخانه بارز سیرجان صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ، سرپرست گروە صنعتی بارز و جمعی از مقامات استانی کلنگ زنی و عملیات اجرایی ساخت آن آغاز شد.

خط تولید 10 هزار تنی استیل کورد کارخانه بارز سیرجان صبح امروز 27 مهر ماه با حضور محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا، علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بارز، شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان، امام جمعه سیرجان، جمعی از مدیران و کارکنان گروه صنعتی بارز کلنگ زنی و عملیات اجرایی ساخت آن آغاز شد.

توسعه کسب و کار و افزایش اشتغال زایی

در ابتدای مراسم کلنگ زنی پروژه یاد شده، محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، با بیان اینکه راه اندازی این پروژه موجب توسعه کسب و کار و افزایش اشتغال زایی استان کرمان می‌شود، گفت: با افتتاح این پروژه، نیاز کشور به واردات استیل کورد 50 درصد کاهش یافته و این به معنای یک صرفه جویی ارزی بزرگ است.

مزیت‌های پروژه تولید استیل کورد

وی با اشاره به مزیت‌های پروژه تولید استیل کورد، اعلام کرد: بازار قطعی این محصول و احداث آن در گروه صنعتی بارز، این امکان را به ما می‌دهد که پروژه ظرف مدت کوتاهی (سه سال) سرمایه گذاری ما بازگردانده شود.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) تصریح کرد: به منظور تحقق شعار جهت تولید، با لطف و تلاش تمامی همکاران در گروه صنعتی بارز، در ماه‌های اخیر توانستیم چندین بار رکورد تولید انواع لاستیک را در مجموعه بزنیم.

اشتغال زایی ۴۰۰ نفر

بر اساس این گزارش، در ادامه این مراسم، علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بارز، ضمن تشکر از حمایت‌های سهامداران عمده گروه صنعتی بارز از طرح‌های توسعه‌ای این شرکت، اعلام کرد: با راه اندازی این طرح در بارز سیرجان، اشتغال زایی ۴۰۰ نفر به طور مستقیم انجام خواهد شد.

وی افزود: طبق براوردهای انجام شده، این طرح نیاز به ۲۲ میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی دارد که امیدواریم با مساعدت بانک عامل این تامین مالی هر چه زودتر انجام شود.

آغاز عملیات اجرایی خط تولید استیل کورد در کارخانه بارز سیرجان

کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی خط تولید استیل کورد در کارخانە بارز سیرجان

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر