۵۰ مدیر بوئینگ اخراج می شوند
۵۰ مدیر بوئینگ اخراج می شوند

شرکت بوئینگ برای از بین بردن بروکراسی اداری و بیشتر رقابتی شدن در بازار جهانی ۵۰ مدیر خود را اخراج می کند. به نقل از «واشنگتن پست»، شرکت بوئینگ در بیانیه ای اعلام کرد، در حال اخراج کردن تقریبا ۵۰ مدیر این شرکت در واحدهای مختلف است.   به گفته مقامات ارشد بوئینگ، این اقدام در […]

شرکت بوئینگ برای از بین بردن بروکراسی اداری و بیشتر رقابتی شدن در بازار جهانی ۵۰ مدیر خود را اخراج می کند.

به نقل از «واشنگتن پست»، شرکت بوئینگ در بیانیه ای اعلام کرد، در حال اخراج کردن تقریبا ۵۰ مدیر این شرکت در واحدهای مختلف است.

 

به گفته مقامات ارشد بوئینگ، این اقدام در جهت برداشتن روند مقرارات خشک و وقتگیر ادرای است تا توان این شرکت بزرگ هواپیمایی جهان را در رقابتی شدن افزایش دهد.

 

مدیرانی که برکنار خواهند شد، مرتبط با بخش های دفاعی و فضایی بوئینگ خواهند بود.

 

در بیانیه بوئینگ آمده، این شرکت در حال برداشتن گام بمنظور بیشتر رقابتی شدن در سطح جهان در بخش دفاعی، فضایی و امنیت است و برای تحقق این موضوع در حال حذف کردن این تعداد از مدیران خود است.

 

حذف مدیران بوئینگ از ابتدای ماه آینده میلادی کلید خواهد خورد و این اجازه را به بوئینگ می دهد که در برابر نیازهای مشتریان خود بیشتر پاسخگو باشد؛ ضمن اینکه بهره‌وری این شرکت هم افزایش خواهد یافت.

 

قرار است بوئینگ با بازساماندهی بخش هواپیمای نظامی و سیستم شبکه و فضا، بر روی پهپادها، سیستم های موشکی، جت های جنگنده و بالگردها تمرکز بیشتری کند.