مترو امیر کبیر

400 دستگاه واگن مترو باید اورهال شود/اورهال قطارهای مترو از منابع اورهال اتوبوس‌ها

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون حمل ونقل ،ترافیک شهرداری تهران از روند احداث و تکمیل ایستگاه مترو امیرکبیر بازدید کرد.

بازدید از ایستگاه مترو امیرکبیر

«سید مناف هاشمی» در بازدید از ایستگاه مترو امیرکبیر با بیان اینکه بیش از 90 درصد عملیات سیویل در این ایستگاه به اتمام رسیده است گفت: تنها نصب بخشی از تجهیزات و پله برقی‌ها در این ایستگاه باقی مانده است.

یکصد و سی امین ایستگاه مترو پایتخت

معاون شهردار تهران با بیان اینکه ایستگاه مترو «امیرکبیر» به عنوان یکصد و سی امین ایستگاه مترو پایتخت به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد: این ایستگاه در خیابان 17 شهریور و در خط 6 مترو واقع شده است.

270 میلیارد تومان هزینه ایستگاه «امیر کبیر»

به گفته‌ی هاشمی ساخت و بهره‌برداری از ایستگاه «امیر کبیر» بالغ بر 270 میلیارد تومان هزینه در برداشته است اظهار داشت: با بهره‌برداری از ایستگاه «برج میلاد»و «امیر کبیر» طی روزهای آینده، بهره‌برداری از 10 ایستگاه دیگر در خط 6 و 7 مترو تا پایان سال جاری در دستور کارمان است .

نیاز به اورهال قطارهای مترو

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل، ترافیک شهرداری تهران؛ معاون شهردار تهران درادامه گفت: در حال حاضر 400 دستگاه واگن مترو از مجموع 1507 دستگاه واگن مترو تهران نیازمند اورهال کردن است که در تلاشیم از منابعی که برای اورهال کردن اتوبوس‌ها در نظر گرفته‌ایم، قطارهای مترو را نیز اورهال نماییم.

400 دستگاه واگن مترو باید اورهال شود/اورهال قطارهای مترو از منابع اورهال اتوبوس‌ها

مترو امیر کبیر

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر