۴۰۰ دستگاه واگن مترو باید اورهال شود/اورهال قطارهای مترو از منابع اورهال اتوبوس‌ها
۴۰۰ دستگاه واگن مترو باید اورهال شود/اورهال قطارهای مترو از منابع اورهال اتوبوس‌ها
صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون حمل ونقل ،ترافیک شهرداری تهران  «سید مناف هاشمی» در بازدید از ایستگاه مترو امیرکبیر با بیان اینکه بیش از 90 درصد عملیات سیویل در این ایستگاه به اتمام رسیده است گفت: تنها نصب بخشی از تجهیزات و پله برقی‌ها در این ایستگاه باقی مانده است.

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون حمل ونقل ،ترافیک شهرداری تهران از روند احداث و تکمیل ایستگاه مترو امیرکبیر بازدید کرد.

بازدید از ایستگاه مترو امیرکبیر

«سید مناف هاشمی» در بازدید از ایستگاه مترو امیرکبیر با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد عملیات سیویل در این ایستگاه به اتمام رسیده است گفت: تنها نصب بخشی از تجهیزات و پله برقی‌ها در این ایستگاه باقی مانده است.

یکصد و سی امین ایستگاه مترو پایتخت

معاون شهردار تهران با بیان اینکه ایستگاه مترو «امیرکبیر» به عنوان یکصد و سی امین ایستگاه مترو پایتخت به بهره‌برداری می‌رسد تصریح کرد: این ایستگاه در خیابان ۱۷ شهریور و در خط ۶ مترو واقع شده است.

۲۷۰ میلیارد تومان هزینه ایستگاه «امیر کبیر»

به گفته‌ی هاشمی ساخت و بهره‌برداری از ایستگاه «امیر کبیر» بالغ بر ۲۷۰ میلیارد تومان هزینه در برداشته است اظهار داشت: با بهره‌برداری از ایستگاه «برج میلاد»و «امیر کبیر» طی روزهای آینده، بهره‌برداری از ۱۰ ایستگاه دیگر در خط ۶ و ۷ مترو تا پایان سال جاری در دستور کارمان است .

نیاز به اورهال قطارهای مترو

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل، ترافیک شهرداری تهران؛ معاون شهردار تهران درادامه گفت: در حال حاضر ۴۰۰ دستگاه واگن مترو از مجموع ۱۵۰۷ دستگاه واگن مترو تهران نیازمند اورهال کردن است که در تلاشیم از منابعی که برای اورهال کردن اتوبوس‌ها در نظر گرفته‌ایم، قطارهای مترو را نیز اورهال نماییم.

  • منبع خبر : روابط عمومی معاونت حمل ونقل، ترافیک شهرداری تهران