افزایش آمار پروازی ایران

آمارهای پروازی امسال ایران حاکی از رشد ۲۰ درصدی پروازهای داخلی و ۱۰.۵ درصدی پروازهای عبوری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است. در شش ماه نخست امسال ۵۰ هزار و ۵۷ پرواز داخلی صورت گرفته و ۹۴ هزار و ۴۹۷ سورتی پرواز عبوری از آسمان ایران عبور کرده‌اند.

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، بر اساس آمار عملکرد شش ماه نخست ۱۳۹۵ مرکز کنترل فضای کشور٬ ۵۰ هزار و ۵۷ پرواز داخلی صورت گرفته است در حالی که در سال گذشته ۴۱ هزار و ۶۹۷ پرواز داخلی نشست و برخاست داشتند. همچنین در این مدت ۹۴ هزار و ۴۹۷ سورتی پرواز عبوری از آسمان ایران عبور کرده‌اند اما در مدت زمان مشابه سال گذشته ۸۵ هزار و ۵۰۶ پرواز عبوری صورت گرفته است.

بنابراین در شش ماه نخست امسال در پروازهای داخلی شاهد رشد ۲۰ درصدی و در پروازهای عبوری شاهد رشد ۱۰.۵ درصدی بودیم.

همچنین در این ایام ۲۲ هزار و ۱۰۲ پرواز بین‌المللی نشست و برخاست داشتند که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته ۰.۱ درصد رشد داشته است. در شش ماه نخست امسال پروازهای نظامی نیز با رشد منفی ۲.۲ درصدی از عدد ۲ هزار و ۱۴۶ سورتی پرواز به ۲ هزار و ۹۸ سورتی پرواز رسید.

افزایش آمار پروازی ایران

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر