افزایش نرخ بلیت هواپیما قابل قبول نیست
افزایش نرخ بلیت هواپیما قابل قبول نیست
صنعت حمل و نقل آنلاین: محمد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی جهاد خودکفایی صنعت ریلی در جمع خبرنگاران در خصوص این سوال خبرنگار که سرانجام، افزایش قیمت بلیت های هواپیما به کجا رسیده است پاسخ داد: هر سازمانی برای قطع زنجیره ویروس کرونا باید نقش آفرینی کند

صنعت حمل و نقل آنلاین: محمد اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه دائمی جهاد خودکفایی صنعت ریلی در جمع خبرنگاران در خصوص این سوال خبرنگار که سرانجام، افزایش قیمت بلیت های هواپیما به کجا رسیده است پاسخ داد: هر سازمانی برای قطع زنجیره ویروس کرونا باید نقش آفرینی کند.

تصمیم ستاد مبارزه با ویروس کرونا

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تصمیم ستاد مبارزه با ویروس کرونا در مورد خالی بودن دو ردیف آخر هواپیما اظهار کرد:دو ردیف آخر هواپیما خالی شد تا اگر بیمار کرونایی در پرواز بود به ردیف آخر هدایت شود.

اسلامی در ادامه بیان کرد: به دلیل در خواست مردم مقرر شد تا مردم یک درمیان روی صندلی هواپیما بنشینند.

افزایش نرخ توسط ایرلاین ها

اما در پی این مصوبه ایرلاین ها نرخ را افزایش دادند که به هیچ عنوان افزایش نرخ قابل قبول نیست و ما هیچ گونه افزایش قیمتی را به دلیل تشخیص فردی نمی پذیریم.

وزیر راه و شهرسازی به صراحت عنوان کرد: افزایش قیمت بلیت هواپیما لغو شد و از آبان ماه این افزایش قیمت اجرایی نخواهد شد.

برگزاری جلسه سازمان هواپیمایی کشوری با مدیران

محمد اسلامی در پایان اظهار کرد: سازمان هواپیمایی کشوری با مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی و انجمن شرکت‌های هواپیمایی جلسه‌ای در این باره برگزار خواهد کرد و هر نتیجه‌ای که اعلام شود مورد قبول ما خواهد بود.

 

 

  • نویسنده : الهام زرقانی
  • منبع خبر : صنعت حمل و نقل آنلاین