الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز خبرنگار گروه رسانه‌ای ترابر " صنعت حمل و نقل آنلاین- ماهنامه صنعت حمل و نقل- ماهنامه سفر و Explore Iran "

7 شهریورماه تا 19 شهریورآغاز برنامه ممیزی نظارت بر ایمنی صنعت هوانوردی ایران

صنعت حمل و نقل آنلاین: سخنگوي سازمان هواپیمایی کشوری از شروع ممیزی نظارت بر ایمنی صنعت هوانوردی ایران توسط ممیزان ایکائو (USOAP-CMA) خبرداد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین ميراكبر رضوي اظهارداشت: برنامه ممیزی نظارت بر ایمنی صنعت هوانوردی ایران توسط ممیزان ایكائو (USOAP CMA)، از 7 شهریورماه جاری (برابر با 29 آگوست) آغاز و تا 19 شهریورماه (10 سپتامبر) پایان  خواهد یافت.

 

وی افزود: ظرف مدت یاد شده، از دفاتر تخصصی نظارت بر ایمنی در حوزه هایی همچون فرودگاه­ها (AGA)، خدمات ناوبری هوائی (ANS) و بررسی سوانح و حوادث هوائی(AIG) و دو حوزه‌ی پشتیبانی شامل قوانین، مقررات و پشتیبانی حقوقی  (LEG) و ساختار سازمانی (ORG) ممیزی به عمل خواهد آمد.

 

رضوي گفت: این برنامه با نگرش پایش مستمر (Continuous Monitoring Approach-CMA)، برای تعیین میزان اثر بخشی برنامه‌های نظارت بر ایمنی مطابق با استانداردها و توصیه‌هاي ایكائو (ICAO SARPS) در كلیه كشورهای عضو انجام می‌شود.

 

لازم به ياد آوري است؛ آخرین ممیزی به عمل آمده از حوزه‌هاي ديگر سازمان هواپیمایی كشوری با همین روش در سال 2018 انجام شده بود.

7 شهریورماه تا 19 شهریورآغاز برنامه ممیزی نظارت بر ایمنی صنعت هوانوردی ایران

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر