نقص فنی هواپیمای آتا در مسیر تهران-مشهد و بازگشت به فرودگاه مهرآباد

aeroplane-malfunction

خلبان بوئین MD خط هوایی آتا‌که صبح دوشنبه با تأخیر از مهرآباد پرواز کرده بود، لحظاتی پیش با مشاهده دود در کابین مسافران، مجبور به بازگشت به مهرآباد شد.

پرواز شماره 5211 شرکت هوایی آتا که قرار بود ساعت 09:15 امروز مسافران را از مهرآباد تهران به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد منتقل کند، با تأخیر انجام شد.

یکی از مسافران این پرواز گفت: پرواز ما قرار بود ساعت 09:15 امروز انجام شود پس از مدتی تأخیر، مسئولان آتا به ما اعلام کردند که‌ برای سوار شدن به هواپیما آماده شویم، اما دقایقی از پرواز نگذشته بود که دود غلیظی در کابین مسافران مشاهده شد که مسافران را نگران کرد.

این مسافر ادامه داد: کرو پروازی  بوئینگ MD آتا بلافاصله پس از مشاهده این دود، به ما اعلام کردند که به علت نقص فنی به فرودگاه مهرآباد باز می‌گردیم که خلبان پس از مدتی هواپیما را دوباره در مهرآباد بر زمین نشاند.

نقص فنی هواپیمای آتا در مسیر تهران-مشهد و بازگشت به فرودگاه مهرآباد

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر