نجات جان مصدوم توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: یک مصدوم توسط مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار نجات یافت.

به گزارش سایت خبری ماهنامه صنعت حمل‌و‌نقل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادرو دریانوردی، سید حسن ابراهیمی اظهار کرد: در تماس فردی با مرکز جستجو و نجات دریایی (MRCC) بندر چابهار از طریق سامانه مخابراتی ۱۵۵۰ مبنی بر وضعیت اورژانسی یکی از پرسنل لنج صیادی در موقعیت صیدگاه که دچار عارضه شکستگی از ناحیه سر شده بود و نیاز به کمک فوری داشت، به صورت مستقیم با لنج مضطر تماس گرفته شد.

وی ادامه داد: پس از گرفتن شرح حال مصدوم توسط مرکزMRCC  و ارائه خدمات مشاوره از سوی پزشک مشاور و تشخیص ضرورت انتقال وی به بیمارستان، شناور ناجی در محل حادثه حاضر شد و در فاصله ۲۰ مایلی بندر چابهار فرد مصدوم را از لنج صیادی به بندر شهید کلانتری و سپس توسط آمبولانس به مراکز درمانی انتقال داده شد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: مرکز MRCC بندر چابهار، با دارا بودن پزشک مشاور، آمادگی دارد به شناورهای متردد و فعال در آب های استان، مشاوره پزشکی از راه دور ارائه کند.

مطالب رپورتاژ

در اولین روز نمایشگاه ریلی

صنعت حمل و نقل آنلاین: دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن

ترک‌ها به صادرات می‌اندیشند

صنعت حمل و نقل آنلاین:  ترکیه برای هر مورد از اقلام تولیدی، معدنی، غذائی، کشاورزی اهداف تعیین شده‌ای دارد. در هر استان برای هر موضوع کالایی