كارت اعتباری خرید كالای فعالان حوزه حمل و نقل عمومی

کارت اعتباری خرید کالاهای مصرفی برای فعالان حوزه حمل و نقل عمومی تهیه شده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اتحادیه تاکسیرانی شهری نسبت به ثبت نام و دریافت این کارت اقدام کنند.

مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در این باره اظهار داشت:

متقاضیان تا ۱۵ شهریور می‌توانند با مراجعه به سامانه جامعه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور به نشانی  www.irtusan.ir  نسبت به ثبت نام و ارائه درخواست صدور کارت خرید اقدام کنند.

وی ادامه داد:

به دنبال شرایط و مشکلات اقتصادی، معاون عمرانی وزیر کشور تکالیفی را بر عهده ما گذاشتند تا به اقتصاد رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی کمک کنیم.

از این رو، توانستیم در حوزه خودرویی خدماتی را به صورت بهینه و در قالب تسهیلات با نرخ‌های مصوب دولتی در اختیار رانندگان قرار دهیم.

ضامنی خاطر نشان کرد:

در حوزه معیشت نیز با مشارکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شرایطی را فراهم کردیم که رانندگان مایحتاج خود را تامین کنند.

وی افزود:

در این راستا سالانه ۲۴ میلیون ریال در اختیار رانندگان قرار داده خواهد شد تا بتوانند مایحتاج خود را تامین کنند.

در این طرح توانستیم هزار میلیارد تومان برای کمک به رانندگان تخفیف دهیم که در گام اول برای ۴۰۰ هزار نفر از رانندگان اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت:

در این طرح به هر یک از رانندگان متقاضی در هر سال اعتباری معادل ۲۴ میلیون ریال ضرداخت می‌گردد.

این مبلغ طی سه نوبت (هر چهار ماه یکبار) با تسهیلات قرض‌الحسنه برای خرید از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کوروش اختصاص خواهد یافت.

این مسئول اضافه کرد:

هر یک از متقاضیان پس از انجام فرآیند ثبت نام و تشکیل پرونده در بانک، در مرحله نخست مبلغ هشت میلیون ریال اعتبار در قالب کارت خرید تخفیف داده می‌شود.

افراد پس از دریافت اعتبار نسبت به خرید از این فروشگاه ها اقدام خواهند کرد و اعتبار تخصیصی را طی چهار قسط (ماهیانه مبلغ ۲ میلیون ریال) بازپرداخت می کنند.

پس از اتمام آخرین قسط دوباره هشت میلیون ریال به روش اعلامی تا سه مرحله در سال در کارت رانندگان شارژ خواهد شد.

كارت اعتباری خرید كالای فعالان حوزه حمل و نقل عمومی

کارت اعتباری خرید کالاهای مصرفی برای فعالان حوزه حمل و نقل عمومی تهیه شده است. متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اتحادیه تاکسیرانی شهری نسبت به ثبت نام و دریافت این کارت اقدام کنند.

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ