شبکه حمل‌ونقل و لجستیک کشور هوشمندسازی می‌شود

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از قرار گرفتن «طرح نحوه صدور مستندات حمل و نقل کالا و مسافر به صورت الکترونیکی» در دستور کار شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور خبر داد.

شهرام آدم نژاد در این باره گفت:

این طرح یکی از اقدامات اولیه و اساسی در راستای هوشمندسازی شبکه حمل‌و‌نقل و لجستیک است که در شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور ارائه ‌می‌شود.

وی  از قرار گرفتن طرح نحوه صدور مستندات حمل و نقل کالا و مسافر به صورت الکترونیکی در دستور کار شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور خبر داد.

دبیر شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور تاکید کرد:

اجرایی‌سازی این طرح یکی از اقدامات اولیه و اساسی در راستای هوشمندسازی شبکه حمل‌و‌نقل و لجستیک است.

وی با اشاره به پیاده‌سازی آن در تمام شقوق حمل‌و‌نقل گفت:

این اقدام زمینه‌ساز افزایش بهره‌وری اقتصاد حمل‌و‌نقل برای تمامی ذی‌نفعان آن است.

بهره‌گیری از فناوری‌های نوظهور
معاون حمل‌و‌نقل وزیر راه و شهرسازی بیان داشت:

امکان سنجی پیاده‌سازی این طرح بر بستر زنجیره بلوکی (بلاک چین) و بهره‌گیری از فناوری‌های نوظهور در کارگروه مربوطه شورای عالی هماهنگی ترابری کشور نیز شروع شده است.

شبکه حمل‌ونقل و لجستیک کشور هوشمندسازی می‌شود

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از قرار گرفتن «طرح نحوه صدور مستندات حمل و نقل کالا و مسافر به صورت الکترونیکی» در دستور کار شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور خبر داد. شهرام آدم نژاد در این باره گفت: این طرح یکی از اقدامات اولیه و اساسی در راستای هوشمندسازی شبکه حمل‌و‌نقل و لجستیک است که در شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور ارائه ‌می‌شود. وی  از قرار گرفتن طرح نحوه صدور مستندات حمل و نقل کالا و مسافر به صورت الکترونیکی در دستور کار شورای‌عالی هماهنگی ترابری کشور خبر داد.

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ