شرکت شتابان شمال
الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی شیراز

الهام زرقانی خبرنگار حوزه حمل و نقل است.

راننده انجمادی شعبه شهریار، راننده برتر شهر تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: آقای منصور نجفی، راننده انجمادی در شعبه شهریار شتابان شمال، توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به عنوان راننده برتر شهر تهران در سال 1400 برگزیده شد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پاینبدی به قانون و احترام به حقوق شهروندی از سوی منصور نجفی دلیل انتخاب وی به عنوان برترین راننده تهران عنوان شده است.

ضمن تبریک به آقای منصور نجفی و همکاران وی در واحد انجمادی عملیات ترابری شهریار، برای ایشان آرزوی موفقیت هرچه بیشتر داریم.

آقای نجفی از سال 94 در گروه سولیکو کاله مشغول به کار شده‌اند و از جمله قانون مدارترین همکاران در واحد ترابری هستند.

قانون مداری و احترام همیشگی به قوانین و مقررات یکی از ارزش‌های گروه سولیکوکاله و شتابان شمال بوده و همواره در رعایت این اصول توسط تمامی کارکنان به آن اصرار شده است. از طرفی رفتار افراد فعال در یک کسب و کار معتبر در جامعه جلوه‌گرشان و جایگاه برند بوده و در ذهن مخاطبان و مشتریان تاثیرگذار است.

مطالب رپورتاژ

در اولین روز نمایشگاه ریلی

صنعت حمل و نقل آنلاین: دهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن

ترک‌ها به صادرات می‌اندیشند

صنعت حمل و نقل آنلاین:  ترکیه برای هر مورد از اقلام تولیدی، معدنی، غذائی، کشاورزی اهداف تعیین شده‌ای دارد. در هر استان برای هر موضوع کالایی