حمایت 13 تشکل صنفی از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت‌های حمل ونقل بین‌المللی ایران، تشکل‌های صنفی کارفرمایی و کارگری حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافر کشور، خانه حمل و نقل ایران طی نامه‌ای به رییس مجلس حمایت خود را از محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی اعلام داشتند.

در بخشی از این نامه عنوان شده است: با عنایت به اینکه وزارت راه و شهرسازی یکی از وزارت‌خانه‌های کلیدی و زیربنایی کشور بوده و این وزارت‌خانه با توجه به مسئولیت‌های سازمانی خود دارای چند بُعد و چند وجه می‌باشد که مدیریت آن نیاز به تخصص و تجربه در ابعاد مختلف دارد که در این زمان حساس جناب آقای دکتر اسلامی حاضر شده وظیفه خطیر این وزارت‌خانه را به عهده بگیرد.

لذا امضا کنندگان ذیل که از تشکل‌های صنفی حمل و نقل بوده از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی انتظار دارند در جهت حفظ مصالح و منافع مردم و کشور با رای اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت‌خانه راه  و شهرسازی جناب آقای دکتر اسلامی موجبات مسرت فعالین صنف حمل و نقل را فراهم آورند.

این نامه به امضای 13 انجمن صنفی و اتحادیه از جمله کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های مسافربری کشور، کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل ونقل کالای کشور، کانون انجمن‌های صنفی کارگری رانندگان حمل و نقل بار کشور، کانون انجمن‌های صنفی کارگری رانندگان سواری کرایه کشور، اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور، اتحادیه شرکت‌های تعاونی سواری کرایه کشور، اتحادیه شرکت‌های تعاونی مینی‌بوس‌رانی کشور، کانون انجمن‌های صنفی شرکت‌های سواری کرایه کشور ، اتحادیه شرکت‌های تعاونی حمل ونقل کالای کشور، کانون انجمن‌های صنفی دارندگان بار کشور، انجمن صنفی شرکت‌های حمل ونقل بین‌المللی ایران، کانون انجمن‌های صنفی بوژی‌داران کشور رسیده است.

 

 

حمایت 13 تشکل صنفی از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر