استفاده تویوتا از شناورهای گازسوز برای حمل خودرو
استفاده تویوتا از شناورهای گازسوز برای حمل خودرو

شرکت تویوتا موتورز از شناورهای گازسوز برای حمل خودروهایش استفاده می‌کند. شرکت تویوتا موتورز از شناورهای گازسوز برای حمل خودروهایش استفاده می‌کند. به گزارش تین‌نیوز و به نقل از green4sea ، شرکت تویوتا‌ موتورز برای این کار سه خط کشتیرانی ژاپن را به خدمت گرفته است. این کار تلاشی است برای حمایت از قوانین جدید […]

شرکت تویوتا موتورز از شناورهای گازسوز برای حمل خودروهایش استفاده می‌کند.

شرکت تویوتا موتورز از شناورهای گازسوز برای حمل خودروهایش استفاده می‌کند.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از green4sea ، شرکت تویوتا‌ موتورز برای این کار سه خط کشتیرانی ژاپن را به خدمت گرفته است. این کار تلاشی است برای حمایت از قوانین جدید زیست‌محیطی درباره انتشار گازهای گلخانه‌ای.

خط کشتیرانی Toyofuji Shipping که از زیرمجموعه‌های تویوتا محسوب می‌شود، NYK Line و kline قرار است تا چند سال آینده با حدود ۲۰ شناور ِحمل خودور گازسوز، این کار را انجام دهند.

از مجموع ۶۰ شناوری که هر ماه خودروهای تولیدی شرکت تویوتا را حمل می‌کنند؛ قرار است ۲۰ فروند آنها با شناورهای گازسوز جایگزین شوند. شناورهای فعلی مقادیر زیادی گوگرد تولید می‌کنند که انتظار می‌رود شناورهای جدید با محدودیت‌ گوگردی که توسط IMO اعلام شده و از ابتدای ژانویه ۲۰۲۰ اجرایی می‌شود، مطابق داشته باشد.

در عین حال مقررات جدید محیط‌ زیستی در سراسر جهان موجب رشد تجارت LNG در ژاپن خواهد شد. بر همین اساس بندر یوکوهاما یکی از شلوغ‌ترین مناطق این کشور به دنبال راه‌اندازی بانکرینگ LNG است.