تبصره‌های پیشنهادی حوزه حمل‌ونقل هوایی بررسی شد

ششمین جلسه بررسی تبصره‌های پیشنهادی واصله، با حضور معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

این نشست، پس از بررسی‌های مقدماتی بودجه پیشنهادی سال ۹۹ وزارت راه‌ و شهرسازی در ستاد تدوین بودجه این وزارتخانه و اتمام آن، صورت گرفت.

در جلسه روز دوشنبه ۴ شهریورماه، بررسی‌های نهایی تبصره‌های پیشنهادی بودجه ۱۳۹۹ در حوزه‌ حمل ‌و نقل هوایی برای دومین بار در دستور کار قرار گرفت.

نمایندگان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی و سازمان هواپیمایی کشوری در این جلسه حضور داشتند.

جلسه ششم در حوزه حمل و نقل هوایی

در جلسه ششم در حوزه حمل و نقل هوایی به‌طور مفصل انجام و در این خصوص بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

طبق اعلام صورت گرفته در این جلسه موارد تصویب شده به شرط درج در قانون بودجه سال آینده می‌توانند در دستگاه‌های متولی حمل‌ونقل هوایی اثرات مثبتی را به همراه داشته باشند.

در پایان این جلسه معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی تأکید ویژه‌ای داشت که:

دستگاه‌های تابعه موارد درخواستی که در جلسات برای آن‌ها تبیین شده است را هرچه زودتر برای درج در بسته نهایی قانون بودجه سال آینده ارسال کنند.

تبصره‌های پیشنهادی حوزه حمل‌ونقل هوایی بررسی شد

ششمین جلسه بررسی تبصره‌های پیشنهادی واصله، با حضور معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی برگزار شد. این نشست، پس از بررسی‌های مقدماتی بودجه پیشنهادی سال ۹۹ وزارت راه‌ و شهرسازی در ستاد تدوین بودجه این وزارتخانه و اتمام آن، صورت گرفت. در جلسه روز دوشنبه ۴ شهریورماه، بررسی‌های نهایی تبصره‌های پیشنهادی بودجه ۱۳۹۹ در حوزه‌ حمل ‌و نقل هوایی برای دومین بار در دستور کار قرار گرفت.

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر