تجارت قاچاق کالا

ارزش 10 میلیارد دلاری تجارت قاچاق کالا تا پایان سال 95

پورمحمدی در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان تعزیرات حکومتی در جمع خبرنگاران افزود: از سه سال پیش تاکنون شاهد کاهش 40 درصدی قاچاق کالا بوده ایم و امسال قول داده ایم این کاهش به 60 درصد برسد. بحث مبارزه با قاچاق یک ضرورت و مورد تأکید همه مسئولان نظام و خواست و مطالبه اجتماعی است. 

وی با اشاره به اینکه در امر مبارزه با قاچاق نباید تردید داشت گفت: اصل قاچاق به مبادی ورودی برمی گردد و مسیرهای انتقال قاچاق و همچنین کانون های تمرکز کالاهای قاچاق مانند انبارها باید کنترل شود.

وزیر دادگستری افزود: اگر این اقدامات کنترلی موجب شود برخی اجناس در بازار کم و زیاد شود و نوسان در قیمت ایجاد کنند طبیعی است. 

وزیر دادگستری در ادامه گفت: ما می خواهیم تولید داخل را افزایش دهیم و جلوی کالای وارداتی که بدون پرداخت عوارض و گمرک می آید بگیریم چراکه به تولید و اشتغال ما ضربه می زند.

ارزش 10 میلیارد دلاری تجارت قاچاق کالا تا پایان سال 95

تجارت قاچاق کالا

فهرست مطالب

مطالب رپورتاژ

حمل و نقل بین‌المللی چیست؟

در دنیای امروز، حمل و نقل بین المللی جزء ضروری هر تجارتی محسوب می‌شود. لجستیک و حمل و نقل، کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به

بهترین شرکت باربری تهران

صنعت حمل و نقل آنلاین: بهترین باربری تهران برای ارائه خدمات کامل و با کیفیت به مشتریان خود، باید تمامی دغدغه‌های آنها را در نظر