گسترش زیربناهای حمل‌و‌نقل در جهت توسعه پایدار
گسترش زیربناهای حمل‌و‌نقل در جهت توسعه پایدار

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات راهسازی در ورودی شهر پیرانشهـر از لزوم افزایش ایمنی راه‌های دسترسی به مناطق مرزی خبر داد. به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین، خیراله خادمی با بیان این‌که توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل این منطقه در اولویت قرار دارد، افزود: موقعیت […]

صنعت حمل و نقل آنلاین: معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات راهسازی در ورودی شهر پیرانشهـر از لزوم افزایش ایمنی راه‌های دسترسی به مناطق مرزی خبر داد.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین، خیراله خادمی با بیان این‌که توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل این منطقه در اولویت قرار دارد، افزود: موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی و هم‌مرزی با سه کشور یکی از قابلیت های مهم استان محسوب می شود که برنامه های مدونی برای گسترش زیربناهای حمل‌و‌نقل در جهت توسعه پایدار اجرا می شود.

پروژه تعریض و بهسازی ورودی شهر پیرانشهـر به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر از خروجی شهر آغاز و به سه راهی کارخانه قند منتهی می‌شود.
هم‌چنین قطعه بعدی از این سه راهی آغاز و به طول ۵ کیلومتر و ۵٠٠ متر ادامه دارد.

عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهر پیرانشهر از بهار امسال اجرا شده و در حال حاضر عملیات زیرسازی رو به اتمام است.
وجود پایانه مرزی تمرچین و افزایش حمل و نقل بین المللی در شهرستان پیرانشهر، ضرورت ایمن‌سازی مسیرهای دسترسی را دوچندان کرده است.

  • نویسنده : الهام زرقانی