زنجان-مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از سوم تا هفتم تیرماه سالجاری همزمان با ایام تعطیلات عید فطر، یک میلیون ۹۰۴ هزار تردد در جاده های زنجان ثبت شده است. ایرج دست نشان ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: از سوم تا هفتم  تیرماه سالجاری همزمان با آغاز سفرهای تابستانی و ایام تعطیلات […]

زنجان-مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: از سوم تا هفتم تیرماه سالجاری همزمان با ایام تعطیلات عید فطر، یک میلیون ۹۰۴ هزار تردد در جاده های زنجان ثبت شده است.

ایرج دست نشان ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: از سوم تا هفتم  تیرماه سالجاری همزمان با آغاز سفرهای تابستانی و ایام تعطیلات عید فطر، یک میلیون ۹۰۴ هزار تردد در جاده های استان زنجان ثبت شد.

وی اظهار کرد: در این بازه زمانی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تردد در جاده های استان زنجان مربوط به تردد وسایل سبک بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در این ایام سرعت متوسط وسایل عبوری در جاده های استان زنجان ۸۳ کیلومتر در ساعت ،درصد تخلف سرعت غیر مجاز ۵درصد،درصدسبقت غیرمجاز ۱درصد و درصد تخلف فاصله طولی غیر مجاز ۱۵درصد بوده است.

دست نشان تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان با تعامل جدی آماده خدمات‌رسانی به مسافرین و کاربران جاده‌ای هستند.

وی گفت:  تمامی تلاش دستگاه‌ها کاهش تصادفات و افزایش ایمنی سفر با همکاری و همراهی مردم و مسافرین است و خوشبختانه تاکنون این امر مهم در استان محقق شده است.