راه اندازی سامانه مشاهده آنلاین میزان رسوب کالا در بندر نوشهر
راه اندازی سامانه مشاهده آنلاین میزان رسوب کالا در بندر نوشهر

 انزان پور، مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از راه‌اندازی سامانه مشاهده آنلاین میزان رسوب کالا در انبارهای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب اظهار داشت: این […]

 انزان پور، مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از راه‌اندازی سامانه مشاهده آنلاین میزان رسوب کالا در انبارهای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، محمد تقی انزان پور با اعلام این مطلب اظهار داشت: این سامانه به همت همکاران معاونت امور بندری و اقتصادی اداره کل و به صورت نمودارهای مدیریتی و بر روی نقشه هوایی انبارها طراحی، نصب و عملیاتی شده است.

وی مشاهده آنلاین نوع کالا، صاحب کالا و مقدار رسوب کالا به صورت جداگانه، مشاهده آنلاین مقدار و نوع کالای در حال بارگیری به تفکیک صاحب کالا و مشاهده آنلاین میزان رسوب کالا به تفکیک صاحب کالا را از قابلیت‌های این سامانه برشمرد.

انزان پور همچنین از راه‌اندازی کامپیوترهای دستی (Hand Held) بر روی سامانه جدید مدیریت عملیات کالای متفرقه در بندر نوشهر هم‌زمان با بندر شهید رجائی به‌عنوان اولین بنادر در کشور خبر داد و گفت: ۱۰ دستگاه کامپیوتر دستی باقابلیت کار در محیط اندروید، توسط بخش خصوصی خریداری و در حال بهره‌برداری در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر است.