عملیاتی شدن پرواز (هما) از تهران به فرودگاه رفسنجان
عملیاتی شدن پرواز (هما) از تهران به فرودگاه رفسنجان
صنعت حمل و نقل آنلاین: پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در مسیر تهران به رفسنجان عملیاتی شد و این پرواز جدیدترین مسیر پروازی بین استانی "هما" در سال جاری است.

صنعت حمل و نقل آنلاین: پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” در مسیر تهران به رفسنجان عملیاتی شد و این پرواز جدیدترین مسیر پروازی بین استانی “هما” در سال جاری است.

به گزارش صنعت حمل و نقل آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی “هما”، این پرواز در راستای گسترش شبکه پروازهای بین استانی راه‌اندازی شده که با هواپیمای مدرن ATR انجام می‌شود.

پرواز مسیر تهران به فرودگاه رفسنجان با پرواز شماره ۳۳۷۰ در روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته انجام می‌شود. پرواز روزهای سه‌شنبه در ساعت ۱۲ و ۲۰ دقیقه از فرودگاه مهرآباد پرواز و در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه وارد فرودگاه رفسنجان می‌شود.
پرواز بازگشت در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه فرودگاه رفسنجان را ترک و در ساعت ۱۶ و ۴۵ دقیقه در فرودگاه مهرآباد به زمین می‌نشیند.
پرواز روزهای جمعه این مسیر نیز، در ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه از فرودگاه تهران به مقصد فرودگاه رفسنجان انجام و در ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه وارد این فرودگاه می‌شود.بازگشت این پرواز در همان روز در ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه فرودگاه رفسنجان را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک می‌کند.
گفتنی است در حال حاضر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ” هما” در روزهای سه‌شنبه و جمعه از فرودگاه مهرآباد به دو فرودگاه کرمان و رفسنجان در استان کرمان پرواز می‌کند.

  • منبع خبر : اداره کل روابط عمومی