ممانعت از رسوب کالا در بندر شهید بهشتی
ممانعت از رسوب کالا در بندر شهید بهشتی

در جلسه مشترک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با مدیرکل گمرک شهرستان چابهار بر تسهیل فرآیندها و تسریع ورود و خروج کالا از طریق بندر چابهار تأکید شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در جلسه مشترکی که با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و مدیرکل […]

در جلسه مشترک مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با مدیرکل گمرک شهرستان چابهار بر تسهیل فرآیندها و تسریع ورود و خروج کالا از طریق بندر چابهار تأکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در جلسه مشترکی که با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و مدیرکل گمرک شهرستان چابهار در بندر شهید بهشتی برگزار شد، هماهنگی‌های لازم در خصوص تسهیل فرآیندها، تسریع ورود و خروج کالا و راهکارهای مناسب در خصوص ممانعت از رسوب کالا بررسی شد.

در این جلسه بهروز آقایی؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با حمایت از همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط اظهار داشت: با همکاری و همگرایی بین دستگاه‌های اجرایی امکان استفاده مطلوب از زیرساخت‌های ایجادشده در بندر چابهار جهت افزایش ترافیک کالا و کاهش هزینه‌ها وجود خواهد داشت.